этот материал доступен на русском

Половина росіян не знає, як виглядає прапор РФ

17:49, 22 серпня 2019
Русский міръ
2814 0
37 відсотків жителів країни назвали правильно кольору триколора, але переплутали їх порядок / flickr.com/photos/nothingpersonal

Лише половина росіян (50 відсотків) змогла правильно назвати розташування кольорових смуг на прапорі Росії. Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), проведеного напередодні Дня державного прапора, який відзначається 22 серпня.

Читайте такожУ Росії чоловік зарізав свого приятеля після групового сексу

Відзначається, що 37 відсотків жителів країни назвали правильно кольори триколора, але переплутали їх порядок. 9 відсотків помилилися у всьому - і в кольорах, і в порядку. Чотири відсотки опитаних зізналися, що не можуть відповісти на питання.

Частіше інших без помилок російський прапор описали росіяни у віці 18-24 років (72 відсотки), а також респонденти з вищою освітою (55 відсотків). Допускали помилки або визнавалися в незнанні люди старше 60 років (64 відсотки), а також володарі середньої освіти (60 відсотків).

При цьому на думку 53 відсотків росіян, незнання державної символіки «неприпустимо за жодних обставин», а «нормальним» це визнали лише шість відсотків. 84 відсотки росіян відчувають гордість, захоплення або симпатію при вигляді прапора країни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #Россия