РФ модернізує "шахеди" за рахунок ідей студентів / фото Getty Images

У Татарстані створили групу зі студнетів, яким дали "зелене світло" на експериментальні роботи з модернізації іранських "шахедів".

Про це повідомив український військовий фахівець зі зв'язку Сергій Бескрестнов. "Довго не міг зрозуміти, хто займається всіма цими виробами, які прилітають до нас на "шахедах". І одного разу мені переслали пост із закритого чату, з якого стало зрозуміло, що в Татарстані зібрано групу тямущих студентів, яким дали зелене світло на реалізацію всіх їхніх ідей", - повідомив він.

"Хлопці ліплять модеми, ардуїнки, розпбері, відеокамери, контролери, які відразу ж відлітають на "шахедах" до нас. Ризиків немає, грошей на це потрібно мало, "шахедів" багато і їх не шкода, ось і креативлять студенти", - зазначив експерт.

Відео дня

Бескрестнов зазначив, що українські фахівці намагаються аналізувати і боротися "з усім цим неподобством", а вони аналізують наші кроки і відразу генерують контрідеї.

"Це теж фронт, це теж війна. Хто на ній виграє? Хто розумніший, а головне, хто швидший. У нас махіна з процедурами, документами, законами і узгодженнями в масштабах країни на три оператори мобільного зв'язку, а в росіян студенти, яким дозволили "погратися", - висловився експерт.

"Шахеди" на війні в Україні

Російські окупанти понад рік широко використовують іранські "шахеди" для атак проти України. Часто ворог запускає їх з мису Чауда в окупованому Криму та з інших захоплених територій України.

Вас також можуть зацікавити новини: