Володимир Путін / фото REUTERS

У Росії назріває конфлікт між регіональними елітами та федеральним центром. Соціально-економічна ситуація у РФ критична. Є шанси закінчити війну на вигідних для України умовах до зими.

До такого висновку дійшов експерт Павло Лисянський, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки, який щодня моніторить соціально-економічні протести в Росії, передає 24 канал.

"З того, що я знаю про те, що відбувається на території Росії – у них там ситуація вже критична. Не можна говорити, що зміниться режим, що Путіна не буде. Ні, такого не станеться. Поки Путін дихатиме, він керуватиме", - сказав Лисянський.

Зазначається, що протестів у РФ все більше і більше, в основному у зв'язку з невиплатою зарплат та через безробіття. До початку червня 2022 року протестні акції пройшли у 45 з 80 регіонів в Росії.

Як зазначив експерт, ситуація в Росії з фінансами дуже погана, хоча окупанти продовжують говорити, нібито грошей у них вистачає:

"І станом на сьогодні, наступні півроку будуть. Ймовірність того, що вдасться закінчити війну на вигідних для України умовах до зими – є".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Кремлі на п'ятому місяці повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну призначили нового відповідального за ведення війни. Ним став російський генерал-полковник Геннадій Жидко.

Вас також можуть зацікавити новини: