Окупанти привласнили вчинок ЗСУ / скриншот

Російська пропаганда цинічно привласнила окупантам зворушливий вчинок українських воїнів на затопленій території Херсонської області.

Пропагандистські пабліки почали "розганяти" відео, на якому українські аеророзвідники зафіксували у затопленому будинку сім'ю, що благала про допомогу. За кілька хвилин дрон передав сім'ї пляшку питної води.

Сьогодні стало відомо, що цю сім'ю врятували з населеного пункту Чайки Херсонської області. Серед врятованих були діти - 12-річний хлопчик та 4-річна дівчинка. 

Відео дня

Втім, Z-канали переконують, що воду сім'ї у затоплений будинок нібито передали росіяни, які ж і спровокували повінь. За версією пропаганди, це сталося в окупованих Олешках. "Допомагали" нібито жінці, яка залишилася в затопленій зоні.

Як насправді окупанти "допомагають" українцям на затоплених територіях

Вчора президент Зеленський заявив, що евакуація на лівому березі повністю провалена окупантами. Відтак, Україна буде звертатися до міжнародних організацій з цього приводу. 

Люди на контрольованому росіянами лівому березі Дніпра все ще заблоковані на горищах та верхніх поверхах своїх будинків. Хтось намагається самотужки евакуюватися, хтось перечікує.

У місті Гола Пристань окупанти виганяють мешканців двоповерхових будинків і заселяються самі. Ситуація в населеному пункті Козачі Лагері ще гірша. Люди опинилися в пастці, тому що загарбники заблокували всі маршрути евакуації. 

Вас також можуть зацікавити новини: