Ракети ATACMS змінять хід війни в Україні / фото US Army

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак упевнений, що отримання Україною далекобійних ракет ATACMS відіб'є бажання у російських окупантів відновлювати СРСР в Україні.

Про це Єрмак заявив у Telegram-каналі.

"Складні питання вимагають сучасних рішень. Особливо, якщо це питання глибинної ворожої військової логістики. ATACMS – відіб'є бажання тероризувати українців у всіх реконструкторів СРСР 2.0", – заявив Єрмак.

Як повідомляв УНІАН, представники української влади вже неодноразово зверталися до міжнародних партнерів, зокрема Сполучених Штатів Америки, з приводу необхідності отримання Україною ракет ATACMS, які призначені для знищення певних об'єктів на відстані до 300 кілометрів.

Зазначалося, що навіть поставка 100 ракет ATACMS в Україну у короткостроковій перспективі могла б істотно вплинути на розклад сил. Їхнє застосування може дозволити перерізати основні маршрути постачання на дуже значній відстані від лінії фронту.

Експерти переконані, що нове озброєння розкриє перед Україною небувалі можливості. ЗСУ зможуть вражати абсолютно всі військові цілі у межах своєї країни, у тому числі на території Криму та Чорного моря. Причому додаткового обладнання для запуску ATACMS вже не буде потрібно.

Вас також можуть зацікавити новини: