Триває російсько-українська війна / Скріншот

Українські військові прокралися на позиції російських загарбників. У результаті бою вдалося "задвохсотити" багатьох окупантів.

Відео другого батальйону 3-ї окремої штурмової бригади виклав журналіст Юрій Бутусов. Вказується, що бій відбувся на Бахмутському напрямку.

Як свідчать кадри, бійці прорвали позиції російських військ. Стрілецький бій увінчався знищеною технікою, мертвими загарбниками і захопленою зброєю.

Відео дня

Війна новини - що відбувається на фронті

Російські війська зосереджують свою увагу на боях за Донбас, не рахуючись з втратами. 29 січня ЗСУ відбили нові атаки ворога на Бахмут.

Перш за все, штурми на Донецькому напрямку спрямовані на відволікання українських сил від підготовки до контрнаступу, вважає Інститут вивчення війни. Однак противник, ударами по Вугледару, бажає також відсунути ЗСУ подалі від Кримського "коридору".

Британські аналітики напередодні писали, що Україна може почати контрнаступ вже в лютому. Водночас аналітики Інституту вивчення війни з цього приводу скептичніші: дії ЗСУ сковує нерішучість Заходу постачати нові зразки наступальної техніки.

Обережно! Відео 18+

Втрати РФ в Україні - актуальні дані

ЗСУ продовжують "відправляти до пекла" окупантів. 30 січня перелік мертвих загарбників поповнився іще 490 тілами. Всього втрати Росії у війні проти України зросли до 126 650.

У російських соцмережах доповідають про ліквідацію "цікавих" персон. Наприклад, так стало відомо про знищення на війні серійного убивці, що воював у складі "вагнерівців".

Крім того, знищено чергового "бойового попа", що благословляв російських солдатів на вбивство українців.

У боях "відкобзонено" також бійця загону "Барс", якого пропагандисти охрестили ледь не "термінатором", а ще відомо - десантника з сирійським досвідом - героя російських "казок".

Тривають бої за Бахмут. Прикордонники показали нецензуровані кадри ліквідації штурмового підрозділу росіян.

Також у мережі з’явилося відео знищення російських колон у селі Водяному Донецької області. Спершу українські захисники вдарили по переправі терористів, потім вогнем "потішили" самих окупантів. Трапляються випадки, коли ворог випадково потрапляє у засідку наших снайперів.

Вас також можуть зацікавити новини: