Інтерв'ю

 Той етап, коли блогери нічого унікального не роблять, а просто показують своє життя і заробляють на цьому, близький до завершення

"У середовищі високого рекламного шуму один дотик зі споживачем не запам'ятовується і нічого не дає"

"Діджитал не можна не використовувати, навіть у політиці. Як споживачі для брендів, так і виборці для політиків живуть в інтернеті"

читати далі
За активної участі всіх сторін завдання з добудови об'єктів банку "Аркада" можна виконати вже за кілька років

Зараз на ринку є багато кейсів незавершених будівництв. Добудувавши об'єкти "Аркади", ми доведемо: ефективне рішення такого роду проблем - можливо.

Всі сторони розуміють необхідність створення нової паркової зони в районі Осокорків у Києві. Тим більше, що для цього передбачена площа понад 100 гектарів.

читати далі
 неосвічений, тому часто потрапляє на обман і порушення своїх прав

"Кажуть, замість червоної ікри можна купити куряче яйце, адже склад частково збігається. Але сьогодні яйце вже теж коштує дорого"

"Молодь рветься в віртуальні магазинчики, де їх обманюють, а потім потерпілі ставлять питання: «Що мені робити?»"

читати далі
"Завдяки зоні вільної торгівлі з Ізраїлем в України з'являється вікно в Європу без мит у торгівлі"

"Якби в загальній сумі товарообігу між Україною та Ізраїлем враховувався оборот від надання IT-послуг, ми отримали б показник значно вищий за той, який зараз вказано в офіційній статистиці"

"Як тільки оголосили в кінці 2018 року, що ось-ось ми підписуємо договір про зону вільної торгівлі, відразу все ізраїльтяни кинулися більше працювати з Україною"

читати далі
Підвищення тарифу на транспортування газу зупинить підприємство і спровокує "ефект доміно" в економіці країни

"Для нас будь-яке збільшення собівартості, а тим більше таке значне, призводить до збитків і втрати сенсу виробляти"

"Існуюча система не враховує віддаленість споживача від джерела газу - магістральної системи газопроводів України"

читати далі
В Україні не дивина, коли пам’ятки, які знаходяться на земельних ділянках, можна таранити бульдозером, а жалітися до суду – немає сенсу

"Знайдене на Житомирщині городище часів Київської Русі може стати діамантом туристичного маршруту «Древлянські гради»"

"Шукачі скарбів перерили тут весь ліс. Сподіваюсь, що городище не буде розграбоване. Все буде залежати від позиції місцевої громади"

читати далі
"Голландці нам на екскурсіях розповідають про судна на сонячних батареях, а ми їм показуємо дніпровські шлюзи в аварійному стані і секретні технології шлюзування за допомогою спінінга..."

"Прийняття закону про водний транспорт дозволить в найближчі 3-4 роки збільшити вантажоперевезення річками до 30 мільйонів тон на рік з прямим економічним річним ефектом для держави в 13-16 мільярдів гривень".

"Переорієнтувавши великогабаритні вантажі на річку, ми значно розвантажимо наші дороги. Наприклад, дві баржі зможуть замінити 250 фур".

читати далі
 «Розбирайся сам»

"Часто дитина приймає рішення нападати на інших, якщо стикається з фізичним або емоційним насильством в сім'ї"

"Якщо дитина потрапляє під буллінг, вона не може розібратися без дорослих, у неї немає ще сили протистояти великій групі людей"

читати далі
Заручникам краще триматися на відстані від терориста. Бо під час штурму по ньому можуть стріляти

"Поширена помилка заручників - зайві конфлікти з терористами"

"Підтримую легалізацію короткоствольної зброї. Але якщо заручник спробує його застосувати, то підготовлені злочинці, які не рівня луцького «терориста», його просто ліквідують"

читати далі
Переважна більшість «офіційно зареєстрованих» терактів у нас – це обстріли України Російською Федерацією

"Чи стоїть Росія за певним терактом в Україні, чи ні, вона завжди інформаційно його супроводжує й накручує"

"Мета псевдотерактів – формування розчарування у правоохоронній системі, негативного ставлення до державних органів в цілому"

читати далі
Парниковий щит, який підтримує температуру поверхні планети достатньою для збереження життя, зараз перетворюється в теплову пастку

"Температурні супер-гойдалки, які ми спостерігаємо зараз, раніше були винятковою подією. Наступні п'ять років будуть найтеплішими за весь час спостережень"

"Північні країни теплішають швидше, ніж південні. Кліматичні зони в Україні зміщуються на північ і Полісся стає схожим на степ"

читати далі
 це завжди можливий сценарій, поки збройні сили Вірменії не будуть виведені з окупованих територій Азербайджану

"У 21 столітті ми не повинні погоджуватися з фактом зміни міжнародно-визнаних кордонів за допомогою застосування сили. Не можна дозволяти, щоб одна країна здійснювала військову окупацію іншої"

"Так звана угода про припинення вогню - це фасад, за яким ховається вірменська сторона, щоб продовжувати анексію територій Азербайджану"

читати далі
Наш прогноз – в Україні пасажиропотік зменшиться на п’ятдесят відсотків. Але попри це, ми хочемо вийти на показники минулого року

«Якщо іноземні авіакомпанії можуть собі дозволити працювати збитково, то, на жаль, українські перевізники такої можливості не мають»

«Стратегія тих, хто зараз хоче першими вийти на ринок, проста - переорієнтувати пасажиропотік на себе. Тобто, вони готові до збитковості»

читати далі
"Боятися треба не роботів, а людей. Алгоритми штучного інтелекту контролює людина"

"В майбутньому, вибираючи між співробітником з досвідом, який говорить: «Я так робив завжди», і зеленим новачком: «Поняття не маю, але мені потрібно всього два місяці, щоб розібратися», виберуть другого"

"Робот Софія, за фактом, топова версія секс-іграшки. А технології штучного інтелекту - це розпізнавання осіб, текстів, голосів, дрони, автоматизовані таксі, автомати з виробництва їжі та напоїв"

читати далі
"Ми взагалі не розглядаємо сценарій оголошення дефолту за своїми зобов'язаннями"

«У середньостроковій перспективі наша мета в кредитній політиці: припинити кредитування у МВФ, виплативши йому всі належні борги. Це цілком реально»

«Ми досі не бачимо від Мінфіну яких-небудь підходів щодо податкової політики. Тобто, вони або відсутні взагалі, або просто нам їх не транслюють»

читати далі
 теплової та "зеленої". Далі вихід для влади один - підняти тарифи. І це буде другий етап цьогорічної "реформи" під назвою "розведення лохів"

"Зараз не потрібно багато енергії, а алгоритм зниження виробництва електроенергії повинен бути однаковим для всіх, не повинно бути перекосів. Проте преференції отримують тільки "зелені" і тепловики"

"За новими чиновниками в Кабміні стоять якісь корпоративні інтереси "зеленої" і теплових генерацій, які знаходяться в руках Ріната Ахметова"

читати далі
"Поки спільних проектів з Pornhub не планується"

"У порівнянні з докарантинним періодом, у середньому, 30-40% людей стали робити менше транзакцій щодня"

"Зазвичай у разі непередбачених ситуацій більшість людей прагнуть скласти гроші в кеш під матрац ближче до тіла, але зараз ми не спостерігаємо такої картини"

читати далі
галузь мобілізувалася і має дуже істотну підтримку в боротьбі з епідемією

В цілому, Київстар інвестує понад 60 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом. Це і благодійна допомога медичним закладам для закупівлі обладнання та захисних матеріалів, а також допомога у вигляді безкоштовних послуг зв'язку як для абонентів, так і для медиків.

Навантаження на фіксовані мережі виросла: по мережі «Домашнього інтернету» ми спостерігаємо двадцятивідсоткове зростання трафіку в порівнянні з докарантинним місяцем.

читати далі
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies