Інтерв'ю

 «Розбирайся сам»

"Часто дитина приймає рішення нападати на інших, якщо стикається з фізичним або емоційним насильством в сім'ї"

"Якщо дитина потрапляє під буллінг, вона не може розібратися без дорослих, у неї немає ще сили протистояти великій групі людей"

читати далі
Заручникам краще триматися на відстані від терориста. Бо під час штурму по ньому можуть стріляти

"Поширена помилка заручників - зайві конфлікти з терористами"

"Підтримую легалізацію короткоствольної зброї. Але якщо заручник спробує його застосувати, то підготовлені злочинці, які не рівня луцького «терориста», його просто ліквідують"

читати далі
Переважна більшість «офіційно зареєстрованих» терактів у нас – це обстріли України Російською Федерацією

"Чи стоїть Росія за певним терактом в Україні, чи ні, вона завжди інформаційно його супроводжує й накручує"

"Мета псевдотерактів – формування розчарування у правоохоронній системі, негативного ставлення до державних органів в цілому"

читати далі
Парниковий щит, який підтримує температуру поверхні планети достатньою для збереження життя, зараз перетворюється в теплову пастку

"Температурні супер-гойдалки, які ми спостерігаємо зараз, раніше були винятковою подією. Наступні п'ять років будуть найтеплішими за весь час спостережень"

"Північні країни теплішають швидше, ніж південні. Кліматичні зони в Україні зміщуються на північ і Полісся стає схожим на степ"

читати далі
 це завжди можливий сценарій, поки збройні сили Вірменії не будуть виведені з окупованих територій Азербайджану

"У 21 столітті ми не повинні погоджуватися з фактом зміни міжнародно-визнаних кордонів за допомогою застосування сили. Не можна дозволяти, щоб одна країна здійснювала військову окупацію іншої"

"Так звана угода про припинення вогню - це фасад, за яким ховається вірменська сторона, щоб продовжувати анексію територій Азербайджану"

читати далі
Наш прогноз – в Україні пасажиропотік зменшиться на п’ятдесят відсотків. Але попри це, ми хочемо вийти на показники минулого року

«Якщо іноземні авіакомпанії можуть собі дозволити працювати збитково, то, на жаль, українські перевізники такої можливості не мають»

«Стратегія тих, хто зараз хоче першими вийти на ринок, проста - переорієнтувати пасажиропотік на себе. Тобто, вони готові до збитковості»

читати далі
"Боятися треба не роботів, а людей. Алгоритми штучного інтелекту контролює людина"

"В майбутньому, вибираючи між співробітником з досвідом, який говорить: «Я так робив завжди», і зеленим новачком: «Поняття не маю, але мені потрібно всього два місяці, щоб розібратися», виберуть другого"

"Робот Софія, за фактом, топова версія секс-іграшки. А технології штучного інтелекту - це розпізнавання осіб, текстів, голосів, дрони, автоматизовані таксі, автомати з виробництва їжі та напоїв"

читати далі
"Ми взагалі не розглядаємо сценарій оголошення дефолту за своїми зобов'язаннями"

«У середньостроковій перспективі наша мета в кредитній політиці: припинити кредитування у МВФ, виплативши йому всі належні борги. Це цілком реально»

«Ми досі не бачимо від Мінфіну яких-небудь підходів щодо податкової політики. Тобто, вони або відсутні взагалі, або просто нам їх не транслюють»

читати далі
 теплової та "зеленої". Далі вихід для влади один - підняти тарифи. І це буде другий етап цьогорічної "реформи" під назвою "розведення лохів"

"Зараз не потрібно багато енергії, а алгоритм зниження виробництва електроенергії повинен бути однаковим для всіх, не повинно бути перекосів. Проте преференції отримують тільки "зелені" і тепловики"

"За новими чиновниками в Кабміні стоять якісь корпоративні інтереси "зеленої" і теплових генерацій, які знаходяться в руках Ріната Ахметова"

читати далі
"Поки спільних проектів з Pornhub не планується"

"У порівнянні з докарантинним періодом, у середньому, 30-40% людей стали робити менше транзакцій щодня"

"Зазвичай у разі непередбачених ситуацій більшість людей прагнуть скласти гроші в кеш під матрац ближче до тіла, але зараз ми не спостерігаємо такої картини"

читати далі
галузь мобілізувалася і має дуже істотну підтримку в боротьбі з епідемією

В цілому, Київстар інвестує понад 60 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом. Це і благодійна допомога медичним закладам для закупівлі обладнання та захисних матеріалів, а також допомога у вигляді безкоштовних послуг зв'язку як для абонентів, так і для медиків.

Навантаження на фіксовані мережі виросла: по мережі «Домашнього інтернету» ми спостерігаємо двадцятивідсоткове зростання трафіку в порівнянні з докарантинним місяцем.

читати далі
"Сьогодні ми розуміємо тільки одне точно – треба вживати заходів щодо часткового скорочення компанії. Тому що того ринку, який був раніше, не буде і близько"

"За оптимістичним прогнозом наші збитки складуть мінімум 60 мільйонів доларів, за умови, що до середини літа ми зможемо почати льотну діяльність"

"Основні труднощі для авіакомпаній - неможливість чіткого планування. Ми не розуміємо, коли зможемо літати, яка буде в цьому затребуваність у населення, чи захочуть взагалі люди літати, які маршрути будуть користуватися попитом"

читати далі
"З'явилися ті, хто "косить" під медпрацівників, користуючись довірою. Тому водієві потрібно обов'язково перевіряти посвідчення попутника"

"На сьогодні водії перевозять приблизно чотири сотні людей на день. Але кількість може варіюватися від сотні до тисячі осіб, адже ми не можемо відстежити всі поїздки"

"Готуємося запускати сервіс, який би об'єднав постійні групи медиків і водіїв. Простими словами: постійні пасажири у постійних водіїв"

читати далі
"Якщо протягом року або двох років ситуацію не змінити, то і потенціалу, і потужностей, і людей, які ще залишилися, не буде і відновити втрачене стане неможливим"

"Україні краще націлитися на міжнародні програми, в яких ми можемо брати участь як один з гравців і суб'єктів, наприклад, у проектах з освоєння Місяця"

"Поки є вікно можливостей, але воно може досить швидко закритися. Якщо сьогодні не провести реформи у космічній галузі, то через кілька років як такої її не буде"

читати далі
 щоб платники забули дорогу до податкової, а заплатити податки було так само легко, як викликати таксі"

"Наша стратегічна мета - створити платникам такі умови, щоб вони могли самостійно, швидко та зручно сплатити податки"

"Станом на лютий 2020 року заборгованості з відшкодування ПДВ не було, податок відшкодовується місяць у місяць"

читати далі
"Розкодування національних каналів неможливе технологічно"

"Пропозиція в цифровому ефірному телебаченні є надзвичайно великою – 32 потужні канали високої якості"

"Навіть якщо ми розкодуємо канали, від 50 до 70 відсотків людей, які дивилися супутник, вже не зможуть прийняти новий розкодований сигнал"

читати далі
«Ми хочемо продавати нашу електричну енергію в Росію та Білорусь»

«Щоб повністю реструктуризувати вугільну галузь необхідно 15 мільярдів гривень та п’ять років»

«Відсутність компромісу з інвесторами в «зелену» енергетику призведе до дефолту на ринку електроенергії»

читати далі
"Більшість вимог МВФ для укладання нової програми Україна виконала. Та й робота над ще не виконаними попередніми кроками вже теж майже добігла кінця"

"За стабільно низької інфляції в найближчі два-чотири роки можна очікувати зниження ставок за депозитами до шести – семи відсотків, а за кредитами – до однознакового рівня"

"Українські експортери, що постачають продукцію в Китай, не скорочували обсяги виручки. Були деякі проблеми з логістикою, але зараз вони вирішені. Понад половину нашого експорту в Китай – це зерно, продукти харчування. Попит на ці продукти не знизився ані з боку Китаю, ані на світовому ринку"

читати далі
"Якщо влада не врегулює роботу міжнародних перевізників, ми будемо змушені знову протестувати"

"Не наша акція перекрила рух, це робота поліції, яка спровокувала затори"

"Нововведення уряду призвели до того, що в січні наші перевізники зробили на 5200 поїздок менше, ніж в минулому році. Це 23 мільйони недоотриманої зарплати водіїв"

читати далі
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності