Зловмисник заплатить 2550 гривень штрафу  / фото: УНІАН

У Чернігові суд оштрафував на 2,55 тис. грн чоловіка, який з'їв виборчий бюлетень під час другого туру президентських виборів.

Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Згідно з інформацією, вироком Новозаводського районного суду Чернігова обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 158-1 Кримінального кодексу України, зокрема у приховуванні виборчого бюлетеня.

Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури у судовому засіданні доведено, що перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, 21 квітня чоловік прибув до однієї з виборчих дільниць Чернігова та отримав у члена дільничної виборчої комісії виборчий бюлетень.

Потім він зайшов до кабіни для таємного голосування і сховав бюлетень до кишені куртки, а шматок шпалер, який заздалегідь приготував та приніс з собою намагався вкинути до урни для голосування.

На виході з приміщення для голосування виборця зупинили члени дільничної виборчої комісії, після чого чернігівець з’їв свій бюлетень.

У судовому засіданні обвинувачений свою провину у вчиненні злочину визнав повністю та зазначив, що так вчинив, бо не хотів голосувати за жодного з кандидатів.

Вироком суду його засуджено до покарання у вигляді штрафу у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 2550 грн.