Дівчина дуже гідно трималася попри те, що жінка її ображала / скріншот

В Івано-Франківську спалахнув справжній скандал через те, що дівчина стрибала на скакалці на вулиці поруч із жінкою, якій це не сподобалось. Після оприлюднення ролика у мережі у скандал "включилося" керівництво навчального закладу, в якому навчається дівчина.

Так, на оприлюдненому ролику студентка стрибає на скакалці, а жінка поза кадром каже їй: "Може, ти на стадіон підеш з тією скакалкою, не будеш мені перед очима тут стрибати?".

У відповідь дівчина чемно відповідає, що не розуміє причин, з яких вона має піти звідси. Ба більше, вона вже була тут, коли жінка прийшла до цього місця. 

"Іди своїй мамі махай! І не договорюйся багато... Слухай, ти, соплячко невихована! Г**но паршиве!" - почала ображати дівчину жінка.

Студентка трималася гідно й сказала жінці, що не варто обзиватися, на що та відповіла: "Ти заслуговуєш на це".

Згодом журналістка Ганна Рибалка на своєму YouTube-каналі розповіла, що історія отримала продовження. Виявляється, у навчальному закладі дівчини їй наказали видалити скандальне відео із соцмереж та заборонили спілкуватися з журналістами.

Ганна розповіла, що дівчині 19 років, її звати Ліза. Студентка вдячна усім, хто її підтримує, однак спілкуватися з журналістами не має бажання через позицію керівництва її навчального закладу.

Згодом журналістка розповіла, що "дівчина зі скакалкою" заручилася величезною підтримкою суспільства. Після несправедливого хейту навчального закладу та, власне, самої жінки на лавці, долею студентки перейнялися: ювенальна поліція, нардеп, голови громад, журналісти, дописувачі соцмереж. А активісти влаштували флешмоб біля під'їзду Лізи. 

"Переконана, що після сьогоднішнього шквалу підтримки адміністрація закладу більше не наважиться залякувати дівчину. Але слідкувати треба, звісно", - підсумувала Рибалка.

Скандал після інтерв'ю співака Іво Бобула

Раніше під час інтерв'ю для Емми Антонюк співак Іво Бобул публічно образив жінок. Він заявив, що вони меркантильні.

Коли журналістка почала з ним сперечатися, артист перейшов на особисті образи: сказав, що Еммі вже час вийти заміж та мати дітей. А потім взагалі знаменитість встав й пішов з інтерв'ю. 

Вас також можуть зацікавити новини: