У Білгороді-Дністровському знайшли нелегалів з Азії / Державна міграційна служба України

У місті Білгород-Дністровський Одеської області правоохоронці затримали понад 50 нелегалів з В'єтнаму. Про це повідомило Головне управління Державної міграційної служби в Одеській області.

Зазначається, що в кінці минулого тижня співробітники відділу міграційного контролю спільно з поліцією виявили в Білгород-Дністровському громадян В'єтнаму, які порушили міграційне законодавство.

"По семи громадянам вже ухвалено рішення про примусове повернення в країну походження, із притягненням до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 203 КУпАП. Відносно 42 порушників складені адміністративні протоколи із затриманням до трьох діб - вони приміщенням в пункт тимчасового перебування іноземців для подальшого з'ясування обставин правопорушення", - сказано в повідомленні.

Читайте такожУ моторошній ДТП в Одесі загинули двоє людей: момент аварії потрапив на відео

У квітні в Одеській області ліквідовано транскордонний канал переміщення нелегалів морським шляхом.

4 квітня під час оформлення авіарейсу на Стамбул у міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення «Одеса» правоохоронці затримали трьох завербованих громадян України. Надалі їх повинні були залучити до переправлення груп нелегальних мігрантів по морю з Туреччини до Греції

Прикордонники також виявили біля аеропорту організатора каналу-громадянина України, який раніше був засуджений за аналогічний злочин.