У Києві може погіршитись повітря через пожежу на складах / kievcity.gov.ua

У Подільському районі Києва горять складські приміщення, у зв’язку з чим людей попередили про можливе погіршення якості повітря.

Як зазначається у повідомленні в Telegram-каналі Київської міської державної адміністрації, на місці працюють усі аварійно-рятувальні служби.

"У зв’язку з пожежею може спостерігатися локальне погіршення якості повітря", - зауважили в КМДА і дали низку рекомендацій.

Відео дня

Так, якщо ви перебуваєте в місцях задимлення, то до поліпшення ситуації зі станом повітря рекомендуються зачинити вікна, обмежити перебування на вулиці та пити багато води, а якщо у вас є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.

Пожежа у ТРЦ "Космополіт" у Києві - подробиці

Як повідомляв УНІАН, у січні пожежа сталася у торговельно-розважальному комплексі "Космополіт", що у Солом’янському районі Києва. З будівлі евакуювали людей.

До медиків звернулися троє постраждалих: жінка та чоловік, які там працюють, та 8-річна дівчинка, яка перебувала в торгівельному центрі. Всі - зі скаргами на отруєння продуктами горіння. Медики їм надали допомогу на місці.

Вас також можуть зацікавити новини: