Разумков натякнув на "посадки" старих політиків після виборів / Фото УНІАН

Ключовою зміною в системі владі України за підсумками виборів 2019 року стане реальна відповідальність за корупційні злочини чиновників будь-якого рівня та завершення епохи покривання "своїх" і цькування "чужих" політичною верхівкою.

Читайте також"Дозиметр зашкалював": у "Слузі народу" розкрили причини скандалу з екоцидом на "АрселорМіттал Кривий Ріг"

Про це в ефірі програми "Право на владу" заявив лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

Відео дня

"Ми розуміємо всю ту відповідальність, яка сьогодні лежить на нас, яка буде наступні п’ять років лежати на нашій команді - на Офісі президента, на Верховній Раді, на уряді", - пояснив політик і додав, що його ключовою вимогою, як лідера партії, до висуванців від "Слуги народу" була чесність і готовність працювати без спроб влізти до бюджету з метою особистої вигоди.

"На жаль, ніколи в нашій державі не було можливості повністю змінити систему. Так, приходили нові люди. Так, багато з них було адекватних, нормальних, іноді навіть і порядних. Але унікальність сьогодення в тому, що є три вертикалі, які будуть повністю змінені. Повністю", - наголосив він.

Разумков послався на слова свого колеги про старих політиків, яких "звикли бачити у фас, у профіль", тобто в різних конфігураціях коаліцій, при владі та в опозиції вже протягом десятиліть. "Але я сподіваюся, що ми будемо бачити не лише фас і профіль, а знизу ще й номер", - натякнув політик на традиційний образ фотографії злочинця. "І це будуть інші фотокартки в інших папках. І я сподіваюся, що система буде працювати виключно за законом – не тому, що вони нам подобаються чи не подобаються, а тому що вони порушили закон", - пояснив лідер "Слуги народу".

Раніше Разумков розкритикував Андрія Парубія на посаді спікера Верховної Ради. На запитання, від якої спікерської практики він би хотів відмовитися, політик відповів, що хотів би, щоб в наступному парламенті відмовилися від практики ставити законопроєкт на голосування по кілька разів. "Я розумію, що бувають різні ситуації, але коли це стає практикою... А це саме була практика. Останній приклад – 17 разів ставився на голосування Виборчий кодекс. Знову-таки, буває всяке, але так поглумитися з регламенту, - це треба мати талант", - заявив Разумков.