
Президент США Дональд Трамп починає визнавати, що російський диктатор Володимир Путін становить загрозу, а ізоляціонізм - нежиттєздатний стратегічний підхід. Таку думку висловила колумніст The Wall Street Journal Пеггі Нунан.
Вона вважає, що рішення Трампа відсторонитися від розв'язання деяких глобальних проблем, включно з війною в Україні, може тільки нашкодити йому. За її словами, у такому випадку світ побачить нові можливості продовжувати робити те, що він робить - підривати інтереси ймовірного ворога. Зокрема, Китай не перестане розширювати свою сферу впливу, якщо США оголосять про свій відхід.
Нунан заявила, що Трампу слід перестати шукати неприємностей і ризикувати відносинами з союзниками, погрожуючи їм і критикуючи. Вона вважає, що замість цього президент США міг би бути миролюбним і обережним, але зберігати твердий погляд.
Нунан впевнена в тому, що Путін не збирається зупинятися, навіть якщо йому вдасться перемогти Україну. За її словами, глава Кремля продовжує водити Трампа за ніс, кажучи йому те, що він вважає правдоподібним.
Проте нещодавно президент США сказав, що він вважає, що Путін, імовірно, все ж таки не хоче припинення вогню. Ба більше, він оголосив про відновлення постачання зброї Україні.
Нунан впевнена, що це правильне рішення. Однак, важливим є те, чи буде Трамп дотримуватися такої позиції і в майбутньому.
Світу не піде на користь, якщо Путін врешті-решт отримає те, що хоче від Східної Європи, наголосила журналістка. Вона зазначила, що Україна є країною мужності, а її опір російській агресії йде на користь світу.
Нунан попередила, що в разі перемоги Путіна Східна Європа відчує пряму загрозу. Вона нагадала, що про це в червні говорив і генеральний секретар НАТО Марк Рютте.
Трамп скоро може заявити про введення нових санкцій проти РФ
Раніше оглядач телеканала Bloomberg TV Грег Салліван заявив, що президент США Дональд Трамп 14 липня може заявити про введення нових санкцій проти Росії. Американський лідер всерйоз вивчає можливість введення жорстких вторинних санкцій проти країн, які торгують нафтою з Москвою, включно з Китаєм, Індією і Туреччиною.
Зазначається, що причиною такого підходу стало невдоволення Трампа відмовою російського диктатора Володимира Путіна від переговорів з Україною. Він неодноразово називав законопроєкт "занадто жорстким", але тепер заявив, що вивчає його.