Нана Чорна Продукти з новими етикетками: як купуватимемо м'ясо, «молочку» і рибу за європейськими правилами
Верховна Рада прийняла закон про нове маркування продуктів харчування. Він відповідає європейським нормам, що є зобов'язанням України щодо Угоди про асоціацію з ЄС. УНІАН розбирався, що зміниться в «продуктовому» житті українців. (рос.)
13:18, 18 грудня 2018
Продукти з новими етикетками: як купуватимемо м'ясо, «молочку» і рибу за європейськими правилами
Роман Прибузький Завод «Океан»: розпиляти не можна відродити
На початку грудня колись стратегічне підприємство «Миколаївський суднобудівний завод «Океан»» пішло з молотка. Цьому факту можна було б порадіти, якби не кілька «але»: фактично завод був придбаний за копійки – майже в десять разів дешевше від заявленої стартової ціни, так і майбутнє підприємства, яке розкрадалося довгі роки – навіть після появи інвестора, туманне. (рос.)
15:58, 10 грудня 2018
Завод «Океан»: розпиляти не можна відродити
Нана Чорна Юрій Гримчак: Влучання снаряда в «Кримський титан» - найбільш близька до істини версія: хімічний склад у викидах про це свідчить
Що сталося в Армянську на «Кримському титані», а також про інші, ще більш потенційно небезпечні підприємства на окупованому півострові і окремих районах Донбасу УНІАН розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак (рос.).
17:48, 12 вересня 2018
Юрій Гримчак: Влучання снаряда в «Кримський титан» - найбільш близька до істини версія: хімічний склад у викидах про це свідчить
Микола Бабич Голова правління «Дніпроазоту» Сергій Сидоров: Є побоювання, що, коли спаде ажіотаж навколо виробництва хлору, до нас можуть застосувати санкції. А будь-який штраф автоматично призведе до зупинки заводу
Голова правління АТ «Дніпроазот» Сергій Сидоров в інтерв'ю УНІАН розповів, як вийшло, що підприємство стало єдиним в Україні з виробництва хлору, чому компанія змушена підняти ціни і чи призведе це до підвищення цін на воду для споживачів (рос.)
13:16, 23 липня 2018
Голова правління «Дніпроазоту» Сергій Сидоров: Є побоювання, що, коли спаде ажіотаж навколо виробництва хлору, до нас можуть застосувати санкції. А будь-який штраф автоматично призведе до зупинки заводу
Ірина Шевченко Смак слова "шоколад"
Так склалося, що українці, не збаловані якісними продуктами харчування за радянських часів, досі особливо не вникають у склад того, що їдять або п'ють. Ігристе вино ми називаємо шампанським, замість сиру часто їмо «сирний продукт», а замість шоколаду - «шоколадний». УНІАН з`ясовував, чи стане перехід до нових стандартів якості болючим для українського виробника і як це відіб'ється на споживачеві (рос.).
17:40, 25 січня 2018
Смак слова "шоколад"
Максим Шевченко Торгпред України: Наша мета – перегляд умов вільної торгівлі з ЄС
Торговий представник України Наталія Микольська в інтерв'ю УНІАН розповіла про причини зростання українського експорту в 2017 році, створення нових зон вільної торгівлі, основні тенденції експорту до Європи й про те, чому Україна хоче переглянути умови вільної торгівлі з ЄС (рос.).
16:55, 25 вересня 2017
Торгпред України: Наша мета – перегляд умов вільної торгівлі з ЄС
Владислав Швець Зброя України. Що й куди продала країна у 2016 році
Після припинення Україною продажу озброєнь у 2014 році український ОПК знову нарощує свій експортний потенціал. Вище керівництво країни планує вивести Україну в лідери на світовому ринку озброєнь, а представники української оборонки закликають до лібералізації умов військового експорту (укр.).
13:30, 11 серпня 2017
Зброя України. Що й куди продала країна у 2016 році
Як податки вбивають електромобілі
Україна як і раніше пасе задніх за кількістю електромобілів. Купувати машину з електродвигуном відлякують не тільки відсутність інфраструктури, складності з технічним обслуговуванням, але і дорожнеча - ціна електромобіля у нас набагато вища, ніж в Європі. Щоб хоч якось пожвавити попит, Мінінфраструктури розробляє проект закону, який передбачає скасування сплати податків при придбанні електрокарів, що призведе до їх здешевлення на 40% (рос.)
17:20, 20 липня 2017
Як податки вбивають електромобілі
Микола Бабич Ростислав Дубров: Антимонопольний комітет одним рішенням ріже під корінь ливарну галузь
Фінансовий директор найбільшого в Україні підприємства ливарного виробництва - Кременчуцького сталеливарного заводу - Ростислав Дубров в інтерв'ю УНІАН розповів про технічні стандарти при виготовленні найбільш важливих деталей в вагонобудуванні - рам і балок, а також повідомив про можливі наслідки для країни в разі імпорту аналогічної продукції з Китаю, виготовленої в 2012-2013 роках на гроші російського бізнесу (рос.)
11:45, 24 квітня 2017
Ростислав Дубров: Антимонопольний комітет одним рішенням ріже під корінь ливарну галузь
Валентин Бадрак: "Існують ризики, що оборонний потенціал України ще довго буде неадекватним"
Випадок з Балаклією показав, наскільки вразливі стратегічні українські об'єкти, стверджує експерт.
19:26, 29 березня 2017
Валентин Бадрак: "Існують ризики, що оборонний потенціал України ще довго буде неадекватним"
Нана Чорна Заступник глави Космічного агентства Володимир Міхеєв: Якщо не зміниться підхід до космічної галузі, говорити про місце України в космосі взагалі не доведеться
Українці часто пишаються тим, що наша батьківщина – одна з небагатьох «космічних» держав світу. У державному бюджеті України щорічно закладаються мільйони на космічну галузь, але на ділі ці суми завжди є недостатніми, і тому значна частина цих коштів в рік витрачається вхолосту. Заступник глави Державного космічного агентства України Володимир Міхеєв розповів УНІАН про проблеми космічної галузі, співробітництво з Заходом і регулярну «допомогу» Росії в космічних справах України (рос.).
10:00, 10 березня 2017
Заступник глави Космічного агентства Володимир Міхеєв: Якщо не зміниться підхід до космічної галузі, говорити про місце України в космосі взагалі не доведеться
Нана Чорна Америку не відкрили
Україна входить до списку держав, що потрапляють під дію Генеральної системи преференцій США, яка дозволяє безмитно ввозити в Америку 3 з половиною тисячі видів продукції. Але наша країна використовує цю перевагу менш, ніж на половину. УНІАН розбирався в причинах (рос.)
19:03, 20 лютого 2017
Америку не відкрили
Олеся Сафронова Перший віце-прем’єр Кубів: Коли ми звільнимо Україну від окупантів, наші оборонні підприємства будуть здатні продовжити випуск якісної продукції для цивільних потреб
Віце-прем’єр - міністр економічного розвитку й торгівлі Степан Кубів в письмовому інтерв’ю УНІАН розповів, як уряд буде пожвавлювати економіку та забезпечить розвиток промисловості, зокрема військово-промислового комплексу, після звільнення Донбасу.
19:36, 17 лютого 2017
Перший віце-прем’єр Кубів: Коли ми звільнимо Україну від окупантів, наші оборонні підприємства будуть здатні продовжити випуск якісної продукції для цивільних потреб
Дмитро Сидоров Микола Бояркін: "Бурштинову" проблему не буде вирішено, поки облради не припинять саботувати цей процес
Виконуючий обов’язки голови Державної служби геології та надр України Микола Бояркін в інтерв’ю УНІАН розповів про пошуки нафти і газу на шельфі Чорного моря, поміркував, чому міністр екології негативно оцінює його роботу та поділився думками про те, як припинити «бурштинову лихоманку».
13:30, 08 лютого 2017
Микола Бояркін: "Бурштинову" проблему не буде вирішено, поки облради не припинять саботувати цей процес
Владислав Швець Український "Оплот" в тайських джунглях
Експорт зброї залишається важливою статтею доходу для української оборонки. Один з головних експортних контрактів - фінальна поставка в цьому році танків «Оплот» до Таїланду. Ціна питання - чверть мільярда доларів (рос.)
13:25, 20 січня 2017
Український "Оплот" в тайських джунглях
Владислав Швець Рік української зброї: нищівний "Грім" і "Ракетний щит"
Україна продовжує посилювати свій військовий потенціал. Підприємства вітчизняного ВПК за рік представили низку нових розробок, а оборонний сектор в черговий раз отримав рекордне фінансування (рос.)
09:05, 06 січня 2017
Рік української зброї: нищівний "Грім" і "Ракетний щит"
Нана Чорна Поки не сниться рокіт космодрому
Уряд вирішив провести аудит стану справ у космічній галузі України, питань до якої за останній час накопичилося досить багато. УНІАН розбирався, які космічні проекти нашої країни взагалі існують, і що потребує негайного наведення ладу (рос.).
16:52, 24 листопада 2016
Поки не сниться рокіт космодрому
Владислав Швець Український "Грім" серед ясного неба
Україна успішно реалізує проект «Ракетний щит» і вже найближчим часом матиме власне сучасне стратегічне ракетне озброєння. УНІАН з'ясовував, якою високотехнологічною зброєю буде оснащено армію і над чим зараз працює військово-промисловий комплекс України (укр.)
11:25, 11 листопада 2016
Український "Грім" серед ясного неба
Олеся Сафронова Заступник міністра економрозвитку Юрій Бровченко: Україна через 5 років увійде до п'ятірки світових експортерів зброї
Мінекономрозвитку готує стратегічний план реформування оборонно-промислового комплексу країни, який змінить підходи до управління і фінансування галузі. Завдання реформи - забезпечити армію і перетворити ОПК в ще один двигун української економіки. Про найбільш важливе в цій стратегії в інтерв'ю УНІАН розповів заступник міністра економрозвитку Юрій Бровченко (рос.)
15:20, 31 серпня 2016
Заступник міністра економрозвитку Юрій Бровченко: Україна через 5 років увійде до п'ятірки світових експортерів зброї
Максим Шевченко Вільна торгівля з Канадою: український інтерес
Україна і Канада після шести років переговорів підписали угоду про вільну торгівлю, що відкриває для наших товарів 98% канадського ринку з багатообіцяючим річним обсягом 547 млрд доларів (рос.)
13:35, 12 липня 2016
Вільна торгівля з Канадою: український інтерес
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies