Вночі на закритій стоянці митниці спалили "Шкоду Октавіа" / фото facebook.com/max.nefyodov

В.о. керівника Одеської митниці Ігорю Резніку вночі, 26 листопада, підпалили автомобіль.

Про це голова Державної митної служби України Максим Нефьодов написав на своїй сторінці в Facebook і виклав відео з камер спостереження, які зафіксували момент підпалу.

Читайте також"Контрабанда тижня": Нефьодов показав цигарки у вугіллі на майже 3 мільйони (фото)

"Вночі на закритій стоянці митниці спалили "Шкоду Октавіа", яка належала сім‘ї Ігоря Резніка, в.о. керівника Одеської митниці. На відео видно, що хтось перебрався через паркан, кинув пляшку і втік. Кому це вигідно? Купа варіантів - від контрабандистів до навіть деяких окремих співробітників митниці, яких ми образили боротьбою із схемами", - зазначив Нефьодов.

За його словами, тільки вчора в Одесі затримали контейнер із технікою Apple та Sony на $300 тис. і склали протоколи на 5,7 млн.грн. щодо 4-х автомобілів BMW.

"Звертаюсь публічно до МВС України, СБУ та Національної поліції України забезпечити оперативне і прозоре розслідування злочину. Боротьба із контрабандою - це війна, і ми мусимо перемогти", - додав голова ДМС.

Нагадаємо, наприкінці жовтня в Чорноморську Одеської області на автостоянці зловмисник підпалив іномарку одного з керівників поста "Чорноморський" В'ячеслава Харченка. Полум'я перекинулося на припаркований поруч Mersedes Sprinter з рентгенівським сканером Rapiscan, що належить Одеській митниці.