Окупанти влаштували бійку в Криму / фото Радіо Свобода

Російські окупанти "феєрично" відсвяткували "день захисника вітчизни" у тимчасово окупованому Криму.

Як повідомляє український журналіст Данис Казанський, 23 лютого в ст. Чорноморське (Крим) п'яні найманці ПВК "Ведмідь" (81 бригада) увірвалися до кафе "Фортеця" та жорстоко побили цивільних.

Попередньо встановлено, що внаслідок жорстокох бійки постраждало кілька жінок та чоловіків. Один із постраждалих у тяжкому стані.

"Добре, що тепер у Криму, не те що за злих бандерівців. Нарешті ніхто не пригнічує та не принижує місцевих жителів. І немає жодних ЛГБТ! Тільки справжні мужики", - іронічно прокоментував Казанський.

Ситуація в Криму та в районі півострова

1 лютого в результаті успішної спецоперації ГУР на рейді біля озера Донузлав поблизу тимчасово окупованого Криму українськими морськими дронами був знищений російський ракетний катер "Івановець". На судні російських окупантів на момент удару перебувало 40 моряків. 

У ВМС ЗСУ зазначали, що Росія вимушена ухвалювати нову тактику дій в Чорному морі після завданих Україною вогневих уражень по корабельно-катерному складу ЧФ РФ. Фактично дії росіян частково паралізовані за рахунок того, що наноситься вогневе ураження по пунктах базування в Криму, безпосередньо по об’єктах на півострові.

Крім того, командувач ВМС ЗСУ віце-адмірал Олексія Неїжпапа спрогнозував, що незаконно збудований російськими окупантами Кримський міст "не вистоїть до кінця 2024 року".

Вас також можуть зацікавити новини: