Пропагандистка Симоньян не буде покарана за свої слова про ядерну бомбу над Сибіром / скріншот

Правоохоронні органи Росії не виявили порушень законодавства РФ у заяві пропагандистки Маргарити Симоньян, яка пропонувала влаштувати ядерний вибух над Сибіром. Про це йдеться у відповіді МВС на запит депутата Мосміськдуми Євгена Ступіна.

"В ході проведеної перевірки підстав для реагування відповідно до Федерального закону "Про протидію екстремістській діяльності" не виявлено", - сказано в документі, копію якого Ступін опублікував у своєму телеграм-каналі.

"Звичайно, це ж не антивоєнні цінники в магазині клеїти", - прокоментував депутат, маючи на увазі антивоєнну акцію художниці Саші Скочиленко, за яку її засудили до семи років колонії.

Відео дня

Пропозиція Симоньян про вибух бомби над Сибіром

Маргарита Симоньян закликала здійснити термоядерний вибух над Сибіром, щоб вивести з ладу супутники і залишити Світ без засобів зв'язку. Жителі Сибіру сприйняли пропозицію пропагандистки "як глибоку образу" і зажадали вибачень. У Кремлі "відхрестилися" від Симоньян, заявивши, що її заяви не відображають офіційну позицію влади.

Помічник депутата Мосміськдуми Микола Корольов написав на Маргариту Симоньян заяви в Слідчий комітет і Міністерство внутрішніх справ. У відповідь на це Симоньян заявила, що написала заяву у відповідь за наклеп. Вона також заявила, що "подібної єресі не пропонувала і пропонувати не могла". Петицію з вимогою покарати Симоньян в РФ підписали 56 тис.осіб.

Вас також можуть зацікавити новини: