Кортеж Порошенка повернув попри знак / скріншот

Кортеж колишнього президента Петра Порошенка ганяє по столиці і істотно перевищує швидкісний режим.

Про це повідомляє "Страна".

За даними видання, "Мерседеси" з лідером "Європейської солідарності" і його охороною за 15 хвилин заробили 3 штрафи. 

Читайте такожКортеж Зеленського регулярно порушує ПДР - "Схеми" (відео)

Так, щоб не стояти на світлофорі на Подолі, кортеж екс-президента зробив обхідний маневр: повернув ліворуч з крайнього правого ряду, хоча такий маневр знаками дозволений тільки з двох лівих смуг. Більш того, машини перед самим світлофором перетнули суцільну лінію розмітки, втискуючись в щільний потік машин. 

За таке грубе порушення ПДР, згідно зі ст. 122.2 Адмінкодексу України, покладено штраф у 255 грн.

За даними журналістів, на Столичному шосе кортеж Порошенка летів зі швидкістю 130 км/год на ділянці дорозі, де зараз дозволено 80. А також 120-129 км/год в місці, де обмеження 50 км/год. Тобто першого разу перевищив швидкість на 50 км, а другого - аж на 79 км/год. Якби це засікли камери патрульної поліції, то прийшло б дві квитанції по 425 гривень кожна.

"Але, відповідно до закону "Про охорону органів державної влади та посадових осіб", Порошенко, як колишній президент, буде довічно користуватися послугами держохорони, про це в червні минулого року повідомляли в самому відомстві. І цей закон має пріоритет над ПДР, що підтверджує постанову Кабінету Міністрів України. Так що штрафи нардепу не загрожують", - резюмувало видання.

Вас також можуть зацікавити інші новини:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram