REUTERS

Державне агентство з туризму та курортів (Держтуризмкурорт) рекомендує громадянам України утриматися від відпочинку в Криму у зв`язку з окупацією півострова військовослужбовцями Російської Федерації.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції в Києві повідомив заступник голови відомства Андрій Шенін.

«Ми не можемо гарантувати безпеку українських туристів на цій території (Крим - УНІАН). Через те ми рекомендуємо нашим туристам відвідати інші курорти країни - Причорномор`я, Приазов`я та Карпатський регіон», - сказав Шенін.

Читайте такожКримські сепаратисти чекають 6 мільйонів туристів цього року

За його словами, всі готелі та санаторно-курортні заклади цих регіонів активно готуються до прийняття українських туристів.

Водночас Шенін зазначив, що минулого року в Криму відпочило 5,9 млн туристів, з яких 65 % - українці і 25 % - туристи з країн СНД.

Як повідомляв УНІАН, після окупації Криму російськими військовими нелегітимна влада АРК 16 березня провела незаконний референдум і заявила, що майже 97 % тих, хто взяв у ньому участь,проголосували за приєднання Криму до Росії.

Читайте такожУ Криму російський бронеавтомобіль «Тигр» врізався у тролейбус

Через два дні президент РФ Володимир Путін і нелегітимні керівники кримської влади і Севастополя підписали договір між РФ і Республікою Крим про прийняття до Росії Криму і утворення в складі РФ нових суб`єктів. Ще через кілька днів Рада Федерації Росії одноголосно схвалив анексію Криму. Практично всі країни світу не визнали територіального поділу України, засудивши дії Кремля.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram