Розлучення погано впливає на здоров'я чоловіків \ фото ua.depositphotos.com

Розлучення становить найбільшу загрозу для здоров'я чоловіків. Якщо вони розведені більше 7 років поспіль, то ризик інфарктів, старечого недоумства і ранньої смерті збільшується. 

Зокрема, дослідження вчених з Університету Копенгагена показало, що якщо чоловіки залишаються розведеними більше 7 років, то в їхніх тілах відзначається підвищений рівень запальних процесів, пише medikforum.

Це природна біологічна реакція на стрес, через яку тверднуть артерії, відбуваються інфаркти, інсульти, розвиваються пухлини, старече недоумство і настає передчасна смерть. 

Відео дня

Вчені провели дослідження за участю 4800 осіб у віці від 48 до 62 років. Їх цікавив довгостроковий вплив розлучень на здоров'я.Читайте такожНазвано типи чоловіків, які можуть повністю зруйнувати самооцінку жінки

Коли жінки стикалися з припиненням довгострокових відносин і тривалий час жили одні, то ніякого підвищення запальних процесів в їх організмі не виникало. Можливо, це пов'язано з тим, що у жінок середнього віку, на відміну від чоловіків ровесників, є набагато більше друзів, які пропонують емоційну підтримку. Саме це не дає стресу впливати на здоров'я. 

А ось чоловіки вели набагато менш здоровий спосіб життя після розлучень. Рівень двох компонентів в крові, пов'язаних із запаленнями, у них збільшувався на 17%, в порівнянні з їх ровесниками в стабільних відносинах. Мова про інтерлейкін-6 і C-реактивний білок. Висновки показують, що чоловіки більше залежать від жінок, ніж навпаки, і для чоловіків розлучення більш небезпечне.

Вас також можуть зацікавити новини: