В мережу "злили" інтимні танці російського генерала / росЗМІ

У мережі злили інтимне відео російського генерала Олександра Матовнікова, на якому він продемонстрував свої "хореографічні навички".

Як повідомляє проект "ВЧК-ОГПУ", на відео, яке опинилося у їхньому розпорядженні, заступник головнокомандувача Сухопутних військ, колишній повноважений представник Путіна Олександр Матовніков. Наразі він є старшим оперативної групи Сухопутних військ Збройних Сил РФ у Білорусі.

"Затятий поціновувач мінських ресторанів і жінок генерал Матовніков любить перекладати відповідальність за прийняття рішень на підлеглих йому офіцерів. Генерал більше захоплений створенням такого відеоконтенту для своїх подруг. Росія відправила на підтримку Олександра Григоровича "найкращих" представників генералітету", - йдеться у повідомленні.

На кадрах видно, як генерал Матовніков демонструє на відео свої геніталії та розмахує ногами в еротичному танці. Невідомо, кому присвячено це інтимне відео, але воно з'явилося після вибухів на білоруському аеродромі "Мачулищі". Знищено російський ДРЛО. За це відповідає особисто Матовніков.

Атака на "Мачулищі": деталі

26 лютого на білоруському аеродромі "Мачулищі", який обслуговує російську бойову авіацію, пролунали вибухи. Ціллю атаки став російький ДРЛО А-50У. Літак отримав серйозні пошкодження і "точно вже нікуди не полетить". 

Борт прилетів до Білорусі 3 січня 2023 року і зробив 12 вильотів за 54 дні. Вартість такого становить $330 млн.

Білоруські моніторингові проекти повідомляли, що російський військовий літак А-50У атакували білоруські диверсанти з використанням двох дронів. В Кремлі відмовилися коментувати атаку.

Вас також можуть зацікавити новини: