НТВ входить до складу холдингу "Газпром-медіа" / Колаж УНІАН / фото із соцмереж

В окупованій Горлівці Донецької області потрапили під обстріл співробітники російського пропагандистського телеканала НТВ.

"Мер" міста Іван Приходько заявив, що кореспондент Олексій Івлієв і ще двоє співробітників НТВ дістали важкі поранення в селищі Гольмівське, коли "виконували професійні обов'язки". Їх госпіталізували. За даними російських ЗМІ, вони перебувають у комі.

Уже ввечері НТВ повідомив про смерть 46-річного оператора Валерія Кожина. Пропагандист Івлієв перебуває у стабільному стані, загрози його життю немає.

Відео дня

Кожин працював на НТВ із 2006 року, їздив у відрядження до Сирії та в Україну. Окупант був нагороджений медалями "За Відвагу", "За заслуги перед Вітчизною" I і II ступеня та медаллю Міноборони РФ "Учаснику військової операції в Сирії".

Російські пропагандисти на війні

Раніше повідомлялося про самогубство пропагандиста Андрія Морозова, який зазнав цькування з боку своїх "колег" за розголошення великих втрат окупаційної армії РФ.

Минулого року повідомлялося про загибель на фронті кореспондента РИА Новости Ростислава Журавльова. Він внесений до бази "Миротворець" за участь в окупації Криму і зйомку відео про видворення жителів Запорізької області зі своїх будинків.

Вас також можуть зацікавити новини: