У суді оскаржують материнство найстаршої матері України / фото ua.depositphotos.com

Новозаводський районний суд м. Чернігова розгляне справу щодо оскарження материнства найстаршої матері України Валентини Підвербної. Як повідомив УНІАН адвокат позивачки Сергій Вольфовський, його клієнтка просить провести ДНК-експертизу в дівчинки Анни-Марії, яку Підвербна народила в лютому 2011 року.

Позивачка проживала в Харкові, зараз вона мешкає в Ізраїлі.

Читайте такожНайстарша мати України просить дати їй та дівчинці спокій

Відео дня

"Моя клієнтка на початку 2021 року переглядала програму про дитину найстаршої матері України і помітила разючу схожість дівчинки з її донькою та іншими родичами. Крім цього, спільними виявилися і проблеми зі здоров’ям, про що говорилося в програмі", - зазначив Вольфовський.

Тому в жінки виникли підозри, що її яйцеклітини, які вона здала на зберігання, використали без її дозволу та взагалі без відома.

"Цей позов - про оскарження материнства. Має бути проведений ДНК-тест, що підтвердить або спростує підозри клієнтки. Якщо підтвердить, то судовий спір триватиме щодо визнання матір’ю дитини іншої жінки", - повідомив адвокат.

Засідання у справі призначено на 12 січня, але не виключене його перенесення.

Як повідомляв УНІАН, 23 лютого 2011 року в пологовому будинку Чернігова 65-річна Валентина Підвербна народила здорову дівчинку. Дитина з‘явилася на світ після процедури ЕКО з використанням донорських біоматеріалів. Дівчинка зараз навчається в школі.

Вас також можуть зацікавити новини: