Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

Холодницький: Онищенко перебуває на території країни-агресора

За останньою інформацією, депутат Верховної Ради з групи "Воля народу" Олександр Онищенко перебуває на території Росії, заявляє заступник генерального прокурора – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

/ youtube.com
Онищенко "активно подорожує", наразі перебуває в Росії / youtube.com

Про це він сказав в ефірі "5 каналу".

За його словами, після виконання відповідних процедур Онищенка оголосять спочатку у державний, а потім у міжнародний розшук.

В ГПУ розповіли, які статті інкримінують скандальному депутату Онищенку

"Дійсно, ми сьогодні отримали підписане генпрокурором повідомлення про підозру. Таким чином ми вже зараз починаємо ті всі заходи кримінально-процесуального впливу, які передбачені законом. Зараз ми будемо вживати заходів до його офіційного виклику, розуміючи, що його немає на території України, але треба витримати процедуру, щоб потім не було підстав у сторони захисту оскаржувати ті чи інші дії у процесуальному плані. І після виконання відповідних процедур будемо оголошувати його в державний, а потім у міжнародний розшук", – сказав він.

Зі слів Холодницького, наразі нардеп Онищенко перебуває на території Російської Федерації.

"Він досить активно подорожує, але за останньою інформацією, перебуває на території країни-агресора", – зазначив заступник генпрокурора.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку