Доброволець розповів, чи дослухалися жителі Бєлгородської та Курської областей до їхнього заклику евакуюватися / фото t.me/legionoffreedom

Доброволець Легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський заявив про початок другої фази їхньої визвольної операції на території РФ, зокрема будуть завдані удари з повітря по військових об'єктах у Курську та Бєлгороді. Відповідну заяву він зробив в ефірі телемарафону.

"Це все приурочено до, так званих, виборів, ось цієї електоральної процедури, яка завтра почнеться, - щодо узурпації влади Володимиром Путіним вчергове. І ми як не байдужі громадяни Росії вирішили таким чином висловити свою політичну волю, своє ставлення до цих виборів, до режиму Володимира Путіна", - сказав доброволець.

За його словами, "усі сюрпризи почнуться завтра".

Відео дня

Також доброволець Легіону "Свобода Росії" розповів, чи дослухалися жителі Бєлгородської та Курської областей до їхнього заклику евакуюватися.

"Наша визвольна операція переходить у другу фазу, в якій будуть здійснені рішучі дії з повітря, саме по військових об'єктах у Курську, у Бєлгороді. Буде завдано ударів. Саме тому ми, власне, жителів тих міст і попереджаємо, щоб вони залишили житлові площі, які прилягають до військових об'єктів. Судячи з тієї паніки, яка панує у соцмережах цих регіонів, наш меседж почули. Ну, а далі, як то кажуть: хто не сховався, ми не винні. Ми попередили про це, але вся відповідальність завжди лежить на Володимирі Путіні. Він почав цю війну", - зазначив Барановський.

Також він поінформував, що добровольці мають фідбек від росіян.

"Ці удари по території Росії ми наносимо, зокрема за інформацією, якою з нами діляться люди, які співчувають нашій боротьбі проти Володимира Путіна", - додав він.

Крім того, він зазначив, що після їхнього минулого "візиту" армія РФ у Бєлгородській області краще підготовлена, ніж попереднього разу.

"У Бєлгородській області вони дійсно краще підготувалися, там з'явилися додаткові укріплення, нарили вони там різних окопів, траншей після наших попередніх візитів. Курська в цьому відношенні була досить таким наївним регіоном. Це дійсно вперше гості в нашій особі відвідують Курську область. До цього були в Бєлгородській і в Брянській. Курська - це, так би мовити, прем'єра. Для нас це складається цілком вдало", - розповів Барановський.

Легіон "Свобода Росії" прорвався в РФ - що повідомлялося

Як повідомляв УНІАН, Барановський раніше розповів про мету, яку вони зараз собі ставлять на найближчі дні, і пояснив, що щонайменше в кількох областях РФ "путінських" виборів точно не буде.

За його словами, "Свобода Росії" зараз вирішує низку цілей і завдань. Він зазначив, що з військового погляду Легіон відволікає на себе увагу і ресурси Збройних сил Росії: "Є й політичні завдання. Ми, перш за все, посилаємо сигнал тим антипутінським опозиціонерам, антивійськовим активістам, які ще залишилися в Росії. Ми ж прийшли взяти участь у виборах".

Вас також можуть зацікавити новини: