Крім того, у перехопленій розмові йдеться, ймовірно, про атаки дронів на область / скриншот

Українські розвідники перехопили розмову мирних жителів Шебекіно Бєлгородської області, в якій йдеться про низький морально-психологічний стан населення через обговорення щодо створення "санітарної зони" в регіоні. Таку розмову опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що під час розмови росіянка скаржиться, що в області все лише погіршується, а створення "санітарної зони" ніяк не допомагає.

"Звісно не спала вчора до ночі. Шарашили так, що мама не горюй. Горіло і машин скільки знову згоріло, і на Конєва, і на Губкіна. На Губкіна взагалі в будинок потрапили. Ось... Скло, машини прямо палахкотіли. Взагалі ось бульвар юності і на Конєва і це... Та нічого, і все гірше, і гірше. Санітарну зону робимо, а нам усе гірше, і гірше", - зазначила жінка.

Відео дня

За її словами, раніше на область летіло "то 12, то 16, 18 ракет", а тепер "32, 26". 

"Ну що ж це таке? Ось це вбиває найбільше, усе в них скінчилося, а в нас усе добре. Я згодна з вами щодо цього. От говорили б правду, так краще було б це все. Так і правди ніхто не знає, вже б люди сказали правду, ось терпіти ще стільки б і люди б терпіли, що казати-то, паніки нема ж, нічого нема, але люди якось справляються, терплять ось це все, правди ж ніхто не скаже", - сказала жителька Бєлгородської області. 

Ситуація в Бєлгороді та області - останні новини

Раніше повідомлялось, що РФ почала вивозити своїх військових з Бєлгорода. За словами місцевих жителів, з міста евакуюють мобілізованих, строковиків і контрактників. 

Також повідомлялось, що у Бєлгородській області палав резервуар з паливом. Зазначається, що на територію сільськогосподарського підприємства нібито прилетів дрон, внаслідок чого сталася пожежа. 

Також тоді місцевий губернатор В'ячеслав Гладков повідомив, що село Вознесенівка Шебекинського міського округу "зазнало атаки ЗСУ за допомогою дрона-камікадзе". 

Вас також можуть зацікавити новини: