День моряка 2022 - як привітати зі святом / ВМС ЗСУ

Міжнародний день моряка щорічно відзначається 25 червня, а дата обрана невипадково. Повноцінним святом він став в 2010 році, спочатку означав вшанування моряків торгового флоту. Зараз це свято відзначають всі ті, хто знає, що кораблі в морі ходять, а не плавають.

УНІАН зібрав найкращі привітання з Днем моряка для ваших близьких.

З Днем моряка - листівки та побажання

День моряка 25 червня / bipbap.ru

Бажаю життя без шторму, почуттів без штилю, здоров'я міцного, як якір. Нехай хвилі щастя несуть по життю з посмішкою і з сонячною погодою, а корабель життя ніколи не зустріне скелі.

Вітаю з Міжнародним днем моряка і бажаю почуватися чудово і в морі, і на суші, скрізь і завжди прагнути тільки щастя та успіху, на глибині своїх почуттів і на берегах своїх мрій відчувати свободу, знаходити впевненість і знаходити спокій. Будь здоровий, моряк, мужній і гордий собою!

Бажаю, щоб твоє життя тебе не штормило, не качало, на било об скелі і не кидало на мілину. Нехай воно завжди буде вдалим, тихим, розміреним і радує легким бризом щастя і благополуччя. Нехай попереду на тебе чекають тільки гостинні причали, на яких ти завжди можеш знайти спокій, радість, підтримку і затишок. З днем моряка!

***

Привітання з днем моряків / depositphotos.com

Вітаю з Міжнародним днем моряка. Від душі бажаю, щоб водна стихія дарувала радість і спокій душі, щоб в плаванні поруч завжди була удача і благополуччя, щоб серце ніколи не розлюбило морських глибин, щоб життя моряка завжди була щасливим і наповненим любов'ю.

Бути моряком - це твоє покликання, тому я бажаю тобі завжди з радістю ходити в море і виконувати свій обов'язок! Нехай тобі підкоряються всі моря та океани, а кар'єра йде лише вгору! Бажаю міцного здоров'я, багато сил, енергії, а також море радісних подій та цілий океан щастя!

Нехай в житті, як в морі, і хвилі будуть, і штиль. Тільки бажаю я хвиль від почуттів і радості, а штиль від проблем і негараздів. Бажаю вітру попутного, а сонця теплого і тільки вперед вели щоб шляху. Вітаю!

***

День моряка 2022 - як привітати / depositphotos.com

Вітаю з Міжнародним днем моряка. Бажаю бравих сил і постійної посмішки на обличчі, доброї удачі і попутного вітру любові. Будь відважним і веселим моряком, успішним і сміливим чоловіком, щасливою і багатогранною людиною, незворушним і славним капітаном свого життя.

Вітаю з Міжнародним днем моряка і бажаю, щоб море твого життя вирувало радістю та оптимізмом, щоб високі хвилі віри та надії підносили тебе до хмар великих успіхів, доброї слави. Здоров'я тобі та міцного морського загартування!

Вітаю з Міжнародним днем моряка і бажаю завжди бути хоробрим, добрим, справедливим, веселим, бадьорим, невтомним моряком. І нехай всі бурі проходять повз, нехай морські простори надихають тебе. Міцного моряцького здоров'я і ніякого бунту на власному кораблі.

Привітання зі святом / depositphotos.com

Вас також можуть зацікавити новини: