"Вагнер" шукає найманців на Porhhub / фото ua.depositphotos.com

Російська приватна військова компанія "Вагнер" запустила рекламу на Porhhub.

Реклама "Вагнера" на порносайті запускається в преролі перед відео з порно, якщо зайти на сайт із без блокувальника реклами. Відеопідтвердження з'явилося у російських пабліках.

У преролі жіночий рот крутить язиком круглий льодяник, а згодом жіночий голос промовляє: "Ми - ох*єнна приватна армія у світі. Ми ведемо набір бійців з усіх регіонів Росії. Не др*чи, а йди на роботу в ПВК "Вагнера".

Наприкінці ролика висвічується номер телефону. Кореспондент "Настоящего времени" зателефонував за цим номером, його привітав оператор-чоловік словами "Приватна військова компанія "Вагнер", добрий день".

"Вагнер" шукає "м'ясо"

Влітку минулого року Пригожин почав активно вербувати ув'язнених з російських колоній на війну проти України. В обмін на півроку участі у війні Пригожин обіцяв їм помилування.

За різними даними, воювати проти України поїхали близько 40-50 тисяч вагнерівців, але до початку 2023 року ЗСУ знищили 77% від їх числа.

За даними ГУР, протягом останніх тижнів масштаби вербування в ПВК значно скоротилися. Пригожин оголосив про закінчення вербування і пояснив, що його позбавили цієї можливості через протидію з боку Міноборони РФ. Згодом стало відомо, що Пригожин почав вербувати школярів.

Вас також можуть зацікавити новини: