Сюжет дня : Потужні зливи в Україні

Потужні зливи в Україні

У понеділок, 19 липня, Київ накрила потужна злива, в деяких районах столиці випав град. Шквальний вітер та сильний дощ накоїли лиха в місті, де за півгодини випала майже тижнева норма опадів.

20 липня на території області та Кропивницького спостерігалося погіршення погодних умов у вигляді дощу, місцями сильного, граду та шквалу 15-20 м/с.

У Рахівському районі Закарпатської області несподівано затопило кілька сіл: там підтоплені будинки, розмиті дороги й знищені врожаї.

Упродовж 20-21 липня у зв’язку з ускладненням погодних умов рятувальники Хмельниччини п’ять разів виїжджали на прибирання повалених негодою дерев.

На Миколаївщині через сильні пориви вітру та зливу сталось падіння дерев та гілок, які перекрили автошлях Н-24 "Благовіщенське-Миколаїв" у декількох місцях, а також кілька трас. 

Вночі 22 липня Одесу накрила сильна злива, городяни не бачили такого, мабуть, з 2013 року. Унаслідок стихії багато вулиць затоплені, деякі райони міста залишилися без світла, повалені десятки дерев.

22 липня на Маріуполь налетіла злива. У місті почалися проблеми з електропостачанням, вулиці пішли під воду, почалися перебої в роботі громадського транспорту.

Новини зливи в Україні

Останні новини
завантаження...
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся