Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

Матіос відповів Холодницькому, чому військова прокуратура береться за "корупційні" справи

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос відповів на звинувачення керівника антикорупційної прокуратури Назара Холодницького щодо розслідування певних справ.

Матиос / УНИАН
Матіос: антикорупційні монополісти, хочете чи ні, але вони – асенізатори / УНІАН

Головний військовий прокурор в ефірі 5 каналу відповів на заяву керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького про органи, які не уповноважені на розслідування тих чи інших справ, усе ж займаються ними. 

"Ви побачите інші прізвища": Луценко обіцяє найближчим часом нові "газові" справи

Заступник генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос щодо цього заявив: "Ми робимо все, щоб допомогти нашим молодим колегам (Спеціалізована антикорупційна прокуратура – ред.), які ще тільки в теорії пізнають ті чи інші ази розшукової та слідчої роботи. Ми це робимо на практиці і нам не соромно зайти в поліське село і стояти навпроти 300 чоловік, для цього нам не потрібні ні білі рукавички, ні окремо взяті шкарпетки. А антикорупційні монополісти, хочете чи ні, але вони – асенізатори. Вони повинні кожен день без рукавичок заходити і вигрібати гній з трупів корупції на всій території держави, а не лише елітної".

Під час цього ж ефіру Анатолій Матіос розповів, як під час одного з обшуків опергрупу оточили 300 збунтованих "бурштинокопачів". 

Як повідомляв УНІАН, напередодні голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розкритикував дії правоохоронних органів, зокрема, військової прокуратури, які розслідують злочини, підслідні Національному антикорупційному бюро і САП.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку