Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

Порошенко заявив, що пишається масштабною декомунізацією в Україні

Президент України Петро Порошенко заявляє, що в Україні проведено масштабну декомунізацію.

Порошенко заявив, що в Україні проведено масштабну декомунізацію / фото УНІАН
Порошенко заявив, що в Україні проведено масштабну декомунізацію / фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час зустрічі зі студентами-істориками у Київському національному університеті ім. Т.Шевченка з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського.

«Проведено, і я дуже пишаюся цим, масштабну декомунізацію. Законом «Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті», нарешті, після багатьох десятиліть, відновлено справедливість щодо тих, хто присвятив своє життя боротьбі за самостійність та соборність української держави. Тепер за власним українським сценарієм ми відзначаємо День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. А День захисника України ми вже не святкуємо 23 лютого, а святкуємо 14 жовтня, на наше козацьке свято, на Покрову», - зауважив він.

У Раді декомунізували стелю (фото)

«Політика історичної пам’яті має дуже бути мудрою та виваженою. Ті, хто її впроваджують, повинні всередині країни брати до уваги імператив збереження національної єдності, а не лише відстоювання власної точки зору, а поза її межами - не допускати, щоб теперішні й майбутні відносини з нашими партнерами ставали заручниками минулого. В цьому сенсі дуже важливо контролювати градус історичних дискусій, але разом з тим мати чіткий набір аргументів», - додав Порошенко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку