Середа,
25 травня 2016

Ніхто із Горлівки ще не звертався до лікарів через аварію на Стиролі

Жителі Горлівки, де на «Стиролі» стався викид аміаку, не зверталися до лікарів зі скаргами на отруєння.

Рятувальники кажуть, що із Горлівки ще ніхто не звертався з отруєнням /Фото: kochegarka.com.ua
Рятувальники кажуть, що із Горлівки ще ніхто не звертався з отруєнням / Фото: kochegarka.com.ua

Жителі Горлівки Донецької області, де 6 серпня на ПАТ «Концерн «Стирол» стався викид аміаку в повітря, не зверталися до лікарів зі скаргами на отруєння.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій з посиланням на Донецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Як відомо, вчора о 14.00 на території заводу з виробництва аміаку, під час капітального ремонту цеху № 1, на естакаді сталася розгерметизація труби діаметром 150 мм з рідким аміаком, з послідуючим викидом аміаку у повітря.

О 14.30 аварійно-рятувальним відділенням концерну «Стирол» викид аміаку було ліквідовано. Загрози населенню та навколишньому середовищу немає.

Внаслідок надзвичайної ситуації загинуло 5 осіб і 22 особи постраждало. Їх госпіталізовано до горлівських міських лікарень №№ 2 і 3 та Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання імені Калініна.

Підрозділи ДСНС України на ліквідацію аварії не викликались.

Для встановлення причин та обставин аварії на місці події працює комісія на чолі з віце-прем’єр-міністром України Юрієм Бойком.

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку