Ілюстрація REUTERS

Акціонерна компанія "Укрзалізниця" закрила продаж квитків до станцій Луцьк, Тернопіль і назад відповідно до рішень регіональних комісій. Протокол рішення "Укрзалізниця" отримала 31 липня о 19:10.

Читайте такожУ МОЗ пояснили, як потрапити із "зеленої" до "червоної" зони України

По це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

"Після отримання зазначеного рішення залізничники провели технологічні роботи щодо закриття продажу квитків. Так, станом на 1 серпня квитки вже не продавалися до станцій Луцьк і Тернопіль на дати, починаючи з 3 серпня, як це передбачено рішенням", - йдеться у повідомленні.

Обмеження діє для поїздів: №41/42 Дніпро-Трускавець, №98/97 Ковель-Київ, №88/87 Ковель-Новоолексіївка, №12/11 Одеса-Львів, №81/82 Київ-Ужгород, №49/50 Київ-Трускавець, №136/135 Чернівці-Одеса, №108/107 Одеса-Ужгород, №110/109 Львів-Херсон, №86/85 Львів-Новоолексіївка, №715/716 Київ-Львів.

"Пасажирам вказаних поїздів, які планували поїздку до Луцька і Тернополя та у зворотному напрямку, запропонована компенсація повної вартості квитків", - підкреслили у відомстві.

"Укрзалізниця" просить з розумінням поставитися до ситуації та не перешкоджати роботі залізничної галузі.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні вранці в Тернополі пасажири поїзда влаштували бунт, щоб домогтися його зупинки в місті, попри заборону "Укрзалізниці".

З 1 серпня в Україні почали працювати нові правила адаптивного карантину, який було продовжено до 31 серпня. Всі регіони розділено на зелену, жовту, помаранчеву і червону зони за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19. З понеділка, 3 серпня, червону зону встановлено в Луцьку, Тернополі та Кіцманському районі Чернівецької області.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.