Середа,
26 жовтня 2016

Наші спільноти

Міносвіти зобов'язало працівників спілкуватися тільки українською мовою (документ)

Міносвіти і науки України зобов'язало своїх працівників при виконанні службових обов'язків розмовляти тільки українською мовою.

nedelya-ua.com
Працівники Міносвіти повинні використовувати виключно українську мову, як в самому міністерстві, так і в регіонах при спілкуванні з громадянами / nedelya-ua.com

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник глави відомства Роман Греба.

За його словами, міністерство видало відповідний указ через почастішання скарг від громадян на те, що чиновники не переходять на державну мову.

Порошенко: частка української мови на телеканалах неприпустимо мала

«Працівники Міністерства повинні обов'язково використовувати державну мову при виконанні своїх службових обов'язків (ст. 8 Закону України «Про державну службу»)», - йдеться в указі за підписом Гребы.

Згідно з наказом, при виконанні своїх службових обов'язків працівники Міносвіти повинні використовувати виключно українську мову, як в самому міністерстві, так і в регіонах при спілкуванні з громадянами України.

facebook.com/prawnic
Фото: facebook.com/prawnic

За Конституцією, державною мовою в Україні є українська.

У червні в опитуванні Центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова 60% громадян України назвали рідною мовою українську. Згідно з результатами дослідження, 15% українців вважають рідною російську мову, 22% - і українську, і російську, а 2% респондентів вважають рідними інші мови.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку