Олена Підгрушна виступала на заключному етапі / фото biathlon.com.ua

Збірна України посіла восьме місце в жіночій естафеті в рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону в Оберхофі.

Україну в гонці представляли Дар'я Блашко, Юлія Джима, Валентина Семеренко та Олена Підгрушна.

Блашко на стартовому етапі передала естафету одинадцятою. На другому етапі Джима виступила невдало - українка вирушила на два штрафні кола і в підсумку фінішувала на 15-му місці, а відставання від лідера становило вже більше двох хвилин.

Семеренко з одним додатковим патроном підняла українську збірну на десяте місце, а Підгрушна, також використавши один додатковий патрон, закінчила гонку восьмою.

Перемогу в гонці здобула збірна Німеччини.

Кубок світу з біатлону 2020-2021: шостий етап

• Шостий етап Кубка світу з біатлону проходить в Оберхофі з 13 по 17 січня: де і коли дивитися гонки.
  • Збірну України на цьому етапі у чоловіків представляють Дмитро Підручний, Артем Прима, Артем Тищенко, Антон Дудченко та Руслан Ткаленко, а у жінок - Дар'я Блашко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Валя Семеренко та Віта Семеренко.
  • У спринтерській гонці серед чоловіків Дмитро Підручний увійшов до топ-10.
  • У жіночому спринті найкращий результат в України показала Юлія Джима - 24-е місце.
  • Перемогу в чоловічій естафеті відсвяткувала збірна Франції, а Україна стала шостою.