П'ятниця,
21 жовтня 2016

Наші спільноти

В РНБО назвали одну з ймовірних причин військового загострення на Донбасі

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов під час зустрічі з міністром закордонних справ Королівства Норвегія Бьорге Бренде заявив, що Путін вибудовує небезпечну тоталітарну модель управління.

REUTERS
REUTERS

Як повідомили УНІАН у прес-службі РНБО, про це йшлося під час їхньої зустрічі сьогодні в Києві.

Секретар РНБО України наголосив, що президент РФ "вибудовує небезпечну тоталітарну модель управління", і тому для нього "економічне зростання Росії не настільки важливе, ніж військові перемоги, що може бути ще однією причиною військового загострення на сході України".

У РНБО розповіли, як Росія системно відпрацьовує нові військові технології на Донбасі

Також Турчинов висловив вдячність уряду Норвегії за послідовну підтримку України і наголосив, що сьогодні важливо не допустити скасування санкцій щодо Росії.

"Дуже важливо, щоб санкції продовжувалися та посилювалися, оскільки це єдиний мирний механізм, здатний зупинити подальшу мілітаризацію Російської Федерації", - додав він.

Раніше Турчинов заявляв, що на окупованій території Донбасу діють 1-й і 2-й армійські корпуси, при цьому весь командний склад — кадрові російські офіцери, а більше половини особового складу — російські найманці і контрактники.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Війна

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку