Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

Український політичний клас не тримає в межах розумного градус конкуренції - Порошенко

Президент України Петро Порошенко вважає, що український політичний клас не відчуває потреби з огляду на зовнішні обставини регулювати і тримати в межах розумного градус політичної конкуренції.

Фото УНИАН
Український політичний клас не відчуває необхідності, враховуючи зовнішні обставини, тримати в межах розумного градус конкуренції / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час зустрічі у Київському національному університеті ім. Шевченка зі студентами-істориками з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського.

Порошенко назвав розхитування ситуації в Україні одним із способів гібридної війни Кремля

«Зверніть увагу: наскільки вражаючу єдність зараз, нині демонструє український народ, коли Господь нам послав такі випробування – зниження рівня життя, великі жертви, які український народ платить зараз, боронячи Україну від російської агресії… Настільки роз’єднаним та егоїстичним виступає український політичний клас», - заявив президент.

«Він не відчуває потреби з огляду на зовнішні обставини регулювати і тримати в межах розумного градус політичної конкуренції», - сказав Порошенко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку