Четвер,
26 травня 2016

Майже за три тижні українці зібрали для армії понад 88 мільйонів гривень

На рахунки Міноборони надійшло вже понад 88 мільйонів гривень.

Украинцы продолжают перечилсять средства на счета Минобороны / REUTERS
Українці продовжують перечилсять кошти на рахунки Міноборони / REUTERS

Станом на 7 квітня на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції “Підтримай Українську армію” надійшло вже більш як 88 мільйонів гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України.

Як повідомили УНІАН в Управлінні преси та інформації Міністерства оборони України, з цієї суми 83 мільйони 456 тисяч гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України.

За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер “565” на підтримку Української армії перераховано 22 мільйони 930 тисяч гривень (усі – на матеріально-технічне забезпечення ЗСУ).

У Міноборони немає доступу до грошей, перерахованих українцями через СМС

Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 26,2 тисячі доларів США та 28,9 тисячі євро. Після обов’язкового продажу іноземної валюти (50% від загальної суми), залишок іноземної валюти на рахунках Міністерства оборони України становив 13,1 тисячу доларів США (гривневий еквівалент – 140,2 тисячі грн) та 14,45 тисячі євро (гривневий еквівалент – 215,3 тисячі грн).

Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції “Підтримай Українську армію” та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

Акція «Підтримай Українську армію» стартувала 15 березня.

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку