Неділя,
23 жовтня 2016

Наші спільноти

NASA показало карту світових зсувів

NASA представило пакет програм DRIP-SLIP з відкритим та доступним для вільного завантаження кодом, що дозволяє відстежувати зсуви на планеті.

NASA
Окремо вчені приділили увагу Непалу / NASA

Роботу системи агентство проілюструвало, показавши картку світових зсувів, передає Lenta.ru. На представлених агентством зображеннях показані місця зсувів, що сталися у 2007-2013 роках, і число загиблих в результаті цього лиха людей. Окремо вчені приділили увагу Непалу, показавши детальні знімки місцевості до і після зсуву, а також дані моделювання DRIP-SLIP.

NASA опублікувало відео запуску космічного корабля з Байконура

Програма обробляє дані, отримані з американських супутників Landsat. Зокрема, пакет SLIP аналізує послідовність зображень одного і того ж місця з метою визначення змін вологості грунту та інших характеристик.

Пакет DRIP являє собою сукупність карт місцевостей, оновлюваних з періодичністю в 24, 48 або 72 годин, що дозволяє відслідковувати зміну рівня опадів на тій чи іншій території.

NASA
SLIP аналізує послідовність зображень одного і того ж місця / NASA

З допомогою цих інструментів можна спрогнозувати виникнення зсуву за 16 днів. Система в даний час проходить тестування, а повний каталог зсувів включає в себе поки тільки події, висвітлені в пресі і представлені в базах даних.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини науки та it

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку