Шмигаль: "Україна відкриє кордони після того, як це зроблять інші європейські країни" / Фото УНІАН

Україна відкриє свої кордони в залежності від того, коли інші європейські країни відкриють свої. Якщо при цьому всередині країни буде спокійна ситуація.

Читайте також"Друга половина літа": Криклій порадив українцям, на коли краще планувати відпустку

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв'ю виданню РБК-Україна.

"Ми можемо спостерігати за європейськими країнами, за нашими сусідами – Польщею, Угорщиною, Румунією, як вони будуть себе вести щодо кордонів. Ми також бачимо яскраві приклади Німеччини, Іспанії, Італії. І в залежності від того, як будуть відкриватися їх кордони, можна додавати 30 днів і приблизно розуміти, що, ймовірно, такі ж дзеркальні заходи будуть і в Україні", - зазначив він.

Він акцентував увагу на тому, що зараз всі кордони сусідніх країн закриті. Тому відкривати свої кордони Україні немає сенсу.

"Ми дуже уважно дивимося на наших сусідів. Треба сказати, що сьогодні закритий не тільки кордон, але закриті всі кордони наших сусідів. І навіть, якби ми відкрили кордон, ніхто не зможе ні заїхати, ні виїхати, тому що все навкруги закрито. Сьогодні закрита і Європа, і Сполучені Штати, а вони увійшли в цей карантинний пік набагато раніше за нас. Наприклад, Італія була попереду нас на місяць", - сказав прем'єр-міністр.

Як повідомляв раніше УНІАН, Україна закрила свої кордони через пандемію коронавірусу в світі. 11 березня Кабінет міністрів через поширення COVID-19 прийняв рішення ввести в Україні карантин з 12 березня по 3 квітня, пізніше продовжив його до 24 квітня.

Крім того, опівночі 17 березня в Україні тимчасово припинили міжнародне пасажирське залізничне, повітряне, автомобільне (для автобусів) сполучення.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.