Середа,
27 липня 2016

Наші спільноти

Рада таки розширила повноваження РНБО (пряма трансляція)

Верховна Рада ухвалила закон “Про внесення змін до закону України “Про Раду національної безпеки і оборони” (щодо вдосконалення координації і контролю у сфері національної безпеки і оборони) (реєстраційний номер 1343).

Фото УНИАН
Перед голосуванням з голосу було внесено ряд поправок / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення проголосувало 253 народні депутати із 372, зареєстрованих в сесійній залі.

Перед голосуванням з голосу було внесено ряд поправок до даного законопроекту. Зокрема, вони стосуються того, що повноваження РНБО мають відповідати Конституції та законодавству України.

Президент ввів у дію рішення РНБО про ресурсне забезпечення сектору безпекиЯк повідомляв УНІАН, 23 грудня Верховна Рада не підтримала законопроект «Про внесення змін до Закону "Про Раду національної безпеки і оборони України" щодо вдосконалення координації і контролю у сфері національної безпеки і оборони», внесений президентом України.

За відповідний проект закону проголосували 223 (при необхідних 226) народних депутатів із 368, зареєстрованих в сесійній залі. Не голосували фракції “Самопоміч”, Радикальної партії, “Опозиційний блок”.

ВР відправила відповідний проект закону на повторне друге читання.

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку