Дніпро-1 - Рух / фото УПЛ

В завершальних матчах 26-го туру Української Прем'єр-ліги відбулися безкомпромісні поєдинки, де ніхто не хотів програвати.

"Рух" завітав у гості до "Дніпра-1" та на 96-й хвилині забив пенальті, врятувавши для себе нічию 1:1 в цьому протистоянні. В паралельному матчі "Олімпік" на 86-й хвилині вирвав у "Львова" нічию 1:1.

Таким чином, дніпряни фінішували на сьомій позиції з 30 очками, одразу за ними "Львів" з 29 балами, "Рух" завершив чемпіонат на 10-му місці з 28 очками. "Олімпік" з 22-ма заліковими пунктами закінчив сезон на передостанній сходинці.

"Дніпро-1" - "Рух" - 1:1

Голи: Чуже, 60 - Кондраков, 90+6 (пенальті)

"Дніпро-1": Юрчук (Сарнавський, 77), Адамюк, Дуглас, Сваток, Дубінчак, Ді Франко, Пихальонок (Цуріков, 77), Булеца (Ярмолюк, 61), Чуже, Когут (Батагов, 90+2), Довбик

"Рух": Бандура, Гагун, Білий, Зец, Мисик, Мартинюк (Сапуга, 83), Федорчук (Карасюк, 83), Литвиненко (Кухарук, 68), Притула (Кондраков, 83), Б. Бойчук, Климчук (Руніч, 53)