Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

Питання безвізового режиму для України перебуває на етапі остаточного вирішення – єврокомісар Ган

Питання надання Україні безвізового режиму з боку ЄС перебуває на етапі остаточного вирішення, заявив єврокомісар з питань розширення Йоганнес Ган час зустрічі з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм у Страсбурзі.

фото: УНИАН
Питання безвізового режиму - це питання символічне для українців, зазначив Парубій / УНІАН

"Єврокомісар Ган запевнив, що питання надання Україні безвізового режиму перебуває на етапі остаточного вирішення", - повідомив спікер ВР у Twitter.

"Безвізова епопея" для українців може завершитися до листопада - Клімкін

Разом з тим Ган запевнив Парубія у його активному сприянні наданню Україні безвізового режиму з країнами Європейського Союзу.

"Питання безвізового режиму - це питання символічне, коли всі громадяни України зможуть почуватися вільними громадянами вільного світу", - додав голова ВР.

Як повідомляв УНІАН, 20 квітня Європейська комісія запропонувала Європарламенту і Раді Європейського Союзу скасувати візи для громадян України. Ця пропозиція стала наслідком позитивної оцінки, наданої Єврокомісією у грудні минулого року. У ній, зокрема, міститься підтвердження того, що Україна вдало виконала усі критерії у рамках Плану дій з візової лібералізації.

5 вересня учасники засідання Комітету Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ не надали жодних заперечень до доповіді щодо надання Україні безвізового режиму.

13 вересня президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що Україна в жовтні отримає безвізовий режим з Євросоюзом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку