Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

Україна посилила охорону кордону через спробу військового перевороту в Туреччині

Державна прикордонна служба України посилила охорону кордону, зокрема - його південної ділянки, у зв’язку зі спробою військового перевороту в Туреччині.

пограничники / dpsu.gov.ua
ДПСУ посилила охорону кордону у зв’язку з подіями в Туреччині / dpsu.gov.ua

Про це УНІАН повідомили у прес-службі відомства.

“В пунктах пропуску для авіаційного та морського сполучення здійснюється посилений прикордонний контроль. Активізовано оперативні та режимні заходи, підвищено рівень обміну інформацією та взаємодії підрозділів прикордонного відомства з СБУ, Нацполіцією та Нацгвардією”, - йдеться у повідомленні.

Крім того, в Держприкордонслужбі наголосили, що наразі особлива увага приділяється морській ділянці кордону - підвищено готовність до дій сил морської охорони та прикордонної авіації, забезпечено посилений моніторинг обстановки в територіальному морі та районах виключної морської економічної зони.

У той же час громадян України, які планують поїздки до Туреччини, попросили врахувати інформацію щодо посилених заходів безпеки на українському кордоні, спрямованих на забезпечення режиму державного кордону України, безперебійної роботи пунктів пропуску, належної безпеки пасажирів, які перетинають державний кордон, недопущення в’їзду екстремістськи налаштованих осіб, перевезення зброї, боєприпасів та засобів терору.

В аеропорту Стамбула перебуває близько 80 українців - генконсул

Як повідомляв УНІАН, у ніч на 16 липня в Туреччині була здійснена спроба військового перевороту. В країні запровадили воєнний стан і комендантську годину.

Згодом прем'єр-міністр країни Біналі Йилдирим заявив, що служба безпеки Туреччини взяла ситуацію під контроль.

На даний час більшість організаторів заколоту затримано.

МЗС України закликало українців утриматися від поїздок до Туреччини до нормалізації ситуації в цій країні.

Президент Петро Порошенко доручив силовим структурам посилити контроль в аеропортах та на південних кордонах України у зв’язку зі спробою військового перевороту в Туреччині.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку