Понеділок,
24 жовтня 2016

Наші спільноти

Надзвичайний стан в Туреччині не зачіпає курортні міста - посол

Надзвичайний стан, введений в Туреччині на 90 днів після спроби групи військових вчинити державний переворот, не зачіпає курортні міста країни.

REUTERS
REUTERS

Про це заявив посол Туреччини в Україні Йонет Джан Тезель. "Надзвичайний стан не спрямований і не застосовується до всіх, але спрямований проти винних злочинців (у спробі державного перевороту - УНІАН). Тому туристичних курортів це не зачіпає", - заявив Тезель.

Уряд України не буде вводити обмежень на авіаперельоти до Туреччини - джерело

При цьому він додав, що "цього року ми маємо збільшення кількості українських туристів, які відвідують Туреччину".

"Впродовж останніх декількох років я бачив на 30-40%, і навіть до більшого зростання (кількості - УНІАН) туристів залежно від міста у перші шість місяців у цьому році", - сказав посол.

Як повідомляв УНІАН, у ніч на 16 липня в Туреччині була здійснена спроба державного перевороту. В країні запровадили воєнний стан і комендантську годину. Під час зіткнень загинули більш як 260 людей.

Турецька влада звинуватила мусульманського проповідника Гюлена, який протягом багатьох років мешкає в США, та його послідовників в організації спроби державного перевороту.

Після спроби перевороту в країні були затримані понад 13 тисяч осіб. Зокрема, 27 липня турецька влада видала ордери на арешт загалом 47 колишніх співробітників донедавна опозиційного видання Zaman.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку