Кличко призначив гендиректора "Київпастрансу"

16:38, 13 серпня 2014
Київ
0 0

Київський міський голова Віталій Кличко призначив Сергія Майзеля на посаду генерального директора комунального підприємства (КП) "Київпастранс".

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Читайте такожПризначений новий директор Володимирського ринку в Києві

Як зазначив Сергій Майзель після призначення, "першочерговими завданнями є модернізація рухомого складу та інфраструктури, підвищення стандартів надання послуг і рівня безпеки". "У всьому світі муніципальний транспорт - пріоритет №1 у розвитку транспортної галузі та громадських перевезень", - сказав Сергій Майзель.

Він переконаний, що стратегія розвитку міського пасажирського транспорту повинна враховувати загальноєвропейські вимоги до якісних характеристик. "Ця галузь господарства має бути безпечною, надійною, швидкісний і зручною, діючої за єдиними тарифами і правилами", - сказав генеральний директор КП "Київпастранс".

Сергій Майзель працював заступником генерального директора КП "Київжитлоспецексплуатація", начальником відділу транспорту та інформаційних технологій Деснянської районної держадміністрації Києва.

Як повідомляв УНІАН, до цього КП "Київпастранс" очолював Микола Ламбуцький, якого мер Києва звільнив з цієї посади 5 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter