Субота,
28 травня 2016

Більдт: прикро бачити, що Абромавичус залишає команду реформаторів

Колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт наголосив, що міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус залишає уряд, коли необхідно продовжувати впроваджувати реформи.

УНІАН
Необхідно, щоб продовжувався шлях реформ / УНІАН

Про це Карл Більдт повідомив у "Tвіттері". "Прикро бачити, що Айварас Абромавичус залишає команду реформаторів в Україні. Необхідно, щоб продовжувався шлях реформ", - наголосив Більдт.

Більдт: "Україна десятиліттями управлялася як попало"

Як повідомляв УНІАН, сьогодні міністр економічного розвитку і торгівлі Абромавичус прийняв рішення подати у відставку і закликав парламент проголосувати з цього питання вже завтра.

Міністр наголосив, що ключовою причиною його звільнення став конфлікт із заступником голови фракції БПП Ігорем Кононенком, який "останнім часом зробив дуже багато для того, щоб заблокувати мою роботу і роботу моєї команди".

"Ні я, ні моя команда не готові служити прикриттям для оновлення старих і створення нових схем в інтересах окремих політичних і бізнес-гравців… У мене і моєї команди немає бажання бути ширмою для відвертої корупції або підконтрольними маріонетками для тих, хто хоче в стилі старої влади встановити контроль над державними грошима", - наголосив Айварас Абромавичус.

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку