У КМДА заявили, що вимагатимуть перерахунку за тепло для киян у випадку виявлення порушень міськими інспекторами

19:54, 09 лютого 2017
Київ
92 0

​Зусиллями житлово-комунальної інспекції в місті Києві (Управління (інспекція) самоврядного контролю КМДА) здійснюється перевірка 203 заявок киян щодо некоректних нарахувань за опалення, отриманих в грудні. Виявлені основні проблеми, пов’язані з нарахуваннями, та місто вимагатиме перерахунку для столичних жителів у разі підтвердження порушень і зловживань.

У КМДА наголосили на необхідності надання всім споживачам показань квартирних лічильників / УНІАН

Про це під час виступу на сесії Київської міської ради заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Ми визначили основні проблеми, що вплинули на рівень нарахування за тепло. У першу чергу, ми звертаємо увагу ПАТ «Київенерго» на необхідність надання доступу до зняття показань будинкових лічильників. Це дозволить забезпечити контроль мешканців за обсягами нарахувань. Проблемним питанням є невідповідність площ, коли заявлена опалювана площа менша, ніж реальна. Тобто люди дуже часто платять за добудовані сусідом мансарди або взагалі комерційні приміщення», – пояснив Петро Пантелеєв.

Читайте такожКиїврада сьогодні може дозволити виділення ділянки для будівництва Музею Революції Гідності - КМДА

Також він наголосив на необхідності надання всім споживачам показань квартирних лічильників. Це забезпечить справедливість нарахувань для всіх мешканців багатоповерхівки.

«Ми також запроваджуємо мережу громадських інспекторів. Кожен бажаючий, зокрема, представники депутатського корпусу можуть самостійно або направивши помічників, взяти участь у наших інспекціях і перевірках», – зауважив Петро Пантелеєв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter