Коронавірус при вагітності - популярна бізнесвумен дала цінні поради / instagram.com/zoya_lyt

Популярна блогерка, педагог та бізнесвумен Зоя Литвин поділилася досвідом, як боролася з COVID-19 під час вагітності, та дала цінні поради майбутнім мамам.

Про це вона написала в Instagram.

Читайте такожФагот з ТНМК заразився коронавірусом

За її словами, сама вагітність не погіршує і не полегшує перебіг коронавірусу. А лікарі у всьому світі рекомендують інфікованим мамам народжувати і годувати дитину, ділячись антитілами. Литвин нагадала, що противірусні препарати й антибіотики у таких випадках заборонені.

Як лікують COVID-19 вагітні

«Лікують за міжнародними протокалами – «конячими» дозами вітамінів та мікроелементів: вітамін D — близько 2000 м.о., цинку 80 мг на день, вітамін С — близько 1000. А також вживати багато продуктів з кверцетином: червоні ягоди, синя капуста та кримська цибуля. Можна хоч все разом, бо запаху і смаку все одно не чутно», – написала Литвин.

Де народжувати та що робити до/під час пологів

  • Литвин зауважила, що вагітних з COViD-19 нині приймають лише два державні пологові в Києві: №3 та №5.
  • На останніх тижнях вагітності важливо регулярно робити малюку електрокардіограму. Жінка додала, що її лікар передав величезну валізу з необхідним обладнанням, щоб робити процедури у домашніх умовах.

Литвин підсумувала, що COVID-19 «зовсім не такий страшний, як особисте ставлення до нього».

«Панічний страх створює моральну травму глибшу за саму хворобу. Я вже мов огірок, бажаю усім здоров'я, але раптом що - KEEP CALM і напрацьовуємо колективний імунітет», – наголосила Литвин.

Коронавірус під час вагітності: що кажуть вчені

  • Ще в березні в ООН виступили з заспокійливими роз'ясненнями щодо впливу коронавірусу на вагітність. В організації надали рекомендації вагітним жінкам щодо правил безпеки під час пандемії COVID-19. І запевнили, що наукових доказів впливу коронавірусу на плід немає.
  • Згодом, видання Science писало, що вагітні жінки в особливій небезпеці через коронавірус. Хвороба нищить легені й впливає на серцево-судинну систему. А ці органи й без того переживають стрес в період виношування дитини.
  • Дослідження Центру контролю й профілактики захворювань США у вересні показали, що вагітність може зробити жінок більш уразливими до зараження і початку тяжкої форми хвороби з кількох причин. Імунна система під час виношування плоду перебуває в пригніченому стані. Так відбувається для того, щоб запобігти агресивної реакції організму на плід. Однак, цей природний механізм робить матір більш уразливою до вірусних інфекцій.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram