До тренувань повернулася тільки частина гравців / фото ФК Шахтар

У "Шахтарі" розповіли про ситуацію з коронавірусом у гравців команди.

Читайте також"Коронавірус атакував дуже жорстко": інфіковані футболісти Шахтаря зможуть повернутися за два дні до матчу з Реалом

Директора медичного департаменту донеччан Дмитра Скибинського цитує офіційний сайт клубу.

"На цей час більшість гравців почувають себе добре. Хвороба протікає або безсимптомно, або з незначно вираженими симптомами. Щодня медична служба моніторить стан футболістів. Ті, у кого є симптоми, отримують симптоматичне лікування згідно з протоколом МОЗ. Безсимптомні разом з тренером з фізпідготовки та медичною службою приступили до індивідуальних тренувань", - сказав Скибинський.

Представник "Шахтаря" додав, що команда регулярно перевіряється на коронавірус:

"Нових випадків на даний момент не виявлено. Наступний раунд тестування для всієї команди - 15 жовтня, а для гравців і персоналу, у яких попередньо виявили коронавірус, - 18 жовтня".

Коронавірус у "Шахтарі": хроніка подій

  • 4 жовтня Тарас Степаненко та Андрій Пятов отримали позитивні тести на коронавірус після матчу УПЛ проти "Десни". Обидва футболісти брали участь у грі. Крім того, позитивні тести здали два співробітники клубу.
  • Жоден з футболістів "Шахтаря" не зміг допомогти збірній України в контрольному матчі проти Франції, оскільки вся команда перебувала на самоізоляції. Зокрема, це Микола Матвієнко, Віктор Коваленко, Марлос і Жуніор Мораєс, які були викликані в команду. 
  • 6 жовтня в "Шахтарі" проводили додаткове тестування на COVID-19. Його пройшли всі гравці, крім Пятова і Степаненка. Всі результати були негативними.
  • 8 жовтня стали відомі результати нового тестування: у донецькому клубі виявили відразу 9 заражених футболістів, а також позитивні тести здали 9 співробітників клубу. Стало відомо, що Матвієнко і Мораєс не зможуть допомогти збірній України через позитивні тести.
  • 9 жовтня "Шахтар" повернувся до тренувань, але до роботи змогли приступити лише одинадцять футболістів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram